Read later
  • Written by 
  • Το God of War είναι ο μεγάλος νικητής των The Game Awards 2018

    Το God of War είναι ο μεγάλος νικητής των The Game Awards 2018

    Σάρωσε και το Red Dead Redemption II

    Η μεγαλύτερη βραδιά έφτασε στο τέλος της. Η πιο αξιοσημείωτη τελετή απονομής βραβείων στο χώρο του gaming πραγματοποιήθηκε επιτυχώς στο Λος Άντζελες. Τα "gaming Όσκαρς" έχουν πλέον κατόχους. Παρακάτω μπορείτε να δείτε τη λίστα με όλους τους νικητές, με το God of War και το Red Dead Redemption II να σαρώνουν στα βραβεία.

    Αναλυτικότερα:

    GAME OF THE YEAR

    • Assassin’s Creed Odyssey
    • Celeste
    • God of War
    • Marvel’s Spider-Man
    • Monster Hunter: World
    • Red Dead Redemption 2

    BEST ONGOING GAME

    • Destiny 2
    • Fortnite
    • No Man’s Sky
    • Overwatch
    • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

    BEST GAME DIRECTION

    • A Way Out
    • Detroit: Become Human
    • God of War
    • Marvel’s Spider-Man
    • Red Dead Redemption 2

    BEST NARRATIVE

    • Detroit: Become Human
    • God of War
    • Life is Strange 2: Episode 1
    • Marvel’s Spider-Man
    • Red Dead Redemption 2

    BEST ART DIRECTION

    • Assassin’s Creed Odyssey
    • God of War
    • Octopath Traveler
    • Red Dead Redemption 2
    • Return of Obra Dinn

    BEST SCORE/MUSIC

    • Celeste
    • God of War
    • Marvel’s Spider-Man
    • Ni No Kuni II
    • Octopath Traveler
    • Red Dead Redemption 2

    BEST AUDIO DESIGN

    • Call of Duty: Black Ops 4
    • Forza Horizon 4
    • God of War
    • Marvel’s Spider-Man
    • Red Dead Redemption 2

    BEST PERFORMANCE

    • Bryan Dechart as Connor, Detroit: Become Human
    • Christopher Judge as Kratos, God of War
    • Melissanthi Mahut as Kassandra, Assassin’s Creed Odyssey
    • Roger Clark as Arthur Morgan, Red Dead Redemption 2
    • Yuri Lowenthal as Peter Parker, Marvel’s Spider-Man

    GAMES FOR IMPACT

    • 11-11 Memories Retold
    • Celeste
    • Florence
    • Life is Strange 2: Episode 1
    • The Missing: JJ Macfield and the Island of Memories

    BEST INDEPENDENT GAME

    • Celeste
    • Dead Cells
    • Into the Breach
    • Return of the Obra Dinn
    • The Messenger

    BEST DEBUT INDIE GAME

    • Donut County
    • Florence
    • Moss
    • The Messenger
    • Yoku’s Island Express

    BEST MOBILE GAME

    • Donut County
    • Florence
    • Fortnite
    • PUBG MOBILE
    • Reigns: Game of Thrones

    BEST VR/AR GAME

    • ASTRO BOT Rescue Mission
    • Beat Saber
    • Firewall Zero Hour
    • Moss
    • Tetris Effect

    BEST ACTION GAME

    • Call of Duty: Black Ops 4
    • Dead Cells
    • Destiny 2: Forsaken
    • Far Cry 5
    • Mega Man 11

    BEST ACTION/ADVENTURE GAME

    • Assassin’s Creed Odyssey
    • God of War
    • Marvel’s Spider-Man
    • Red Dead Redemption 2
    • Shadow of the Tomb Raider

    BEST ROLE-PLAYING GAME

    • Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age
    • Monster Hunter: World
    • Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
    • Octopath Traveler
    • Pillars of Eternity II: Deadfire

    BEST FIGHTING

    • BlazBlue: Cross Tag Battle
    • Dragon Ball FighterZ
    • Soul Calibur VI
    • Street Fighter V Arcade

    BEST FAMILY GAME

    • Mario Tennis Aces
    • Nintendo Labo
    • Overcooked 2
    • Starlink: Battle for Atlas
    • Super Mario Party

    BEST STRATEGY GAME

    • BATTLETECH
    • Frostpunk
    • Into the Breach
    • The Banner Saga 3
    • Valkyria Chronicles 4

    BEST SPORTS/RACING

    • FIFA 19
    • Forza Horizon 4
    • Mario Tennis Aces
    • NBA 2K19
    • Pro Evolution Soccer 2019

    BEST MULTIPLAYER GAME

    • Call of Duty: Black Ops 4
    • Destiny 2: Forsaken
    • Fortnite
    • Monster Hunter: World

    CONTENT CREATOR/STREAMER OF THE YEAR

    • Ninja
    • Pokimane
    • Lupo
    • Myth
    • Willyrex

    BEST ESPORTS PLAYER

    • Dominique “Sonic Fox” McLean
    • Hajime “Tokido” Taniguchi
    • Oleksandr “S1mple” Kostyliev
    • Sung-Hyeon “Jjonak” Bang

    BEST ESPORTS TEAM

    • Astralis
    • Cloud9
    • Fnatic
    • London Spitfire
    • OG

    BEST ESPORTS GAME

    • CS:GO
    • DOTA 2
    • Fortnite
    • League of Legends
    • Overwatch

    BEST ESPORTS EVENT

    • Eleague Major: Boston 2018
    • EVO 2018
    • League of Legends World Championship
    • Overwatch League Grand Finals
    • The International 2018

    BEST ESPORTS HOST

    • Alex “Goldenboy” Mendez
    • Alex “Machine” Richardson
    • Anders Blume
    • Eefje “Sjokz” Depoortere
    • Paul “Redeye” Chaloner

    BEST ESPORTS COACH

    • Bok “Reapered” Han-gyu
    • Cristian “ppasarel” Bănăseanu
    • Danny “zonic” Sørensen
    • Dylan Falco
    • Jakob “YamatoCannon” Mebdi
    • Janko “YNk” Paunovic

    BEST ESPORTS MOMENT

    • C9 Comeback Win In Triple OT vs FAZE
    • G2 Beating RNG
    • KT vs IG Base Race
    • OG’s Massive Upset of LGD
    • SonicFox Side Switch Against Go1 in DBZ
    Login to post comments
    Comments (27)
    Refresh Comments
    Choose Order:
    • Comment Link
      amare1
      amare1 08/12/2018 13:47:35
      Παιχνιδαρα το αξιζε. και το rdr βεβαια το αξιζε
    • Comment Link
      Manos010
      Manos010 08/12/2018 10:35:30

      Την εκπομπη δεν την ειδα, αλλα δεν πρεπει να εχασα και κατι το ιδιαιτερο. Η εκφραση ''the world will change'' πού αναφεροταν ακριβως? Η το ειπαν απλα για το ''hype'' ?


      Το εξηγησε και ο Geoff στην αρχη των Awards. Υποτιθεται οτι απευθυνοταν στους κοσμους ορισμενων παιχνιδιων και οχι σε "κοσμοϊστορικες" αλλαγες που μπορει να νομιζαμε. Οτι δηλαδη οι κοσμοι ορισμενων παιχνιδιων δε θα ειναι οι ιδιοι μετα το show. Λογικα αναφεροταν σε updates modes και dlcs που ανακοινωθηκαν αλλα κατα τη γνωμη μου και παλι απογοητευσαν.
    • Comment Link
      thanos13plastourgos
      thanos13plastourgos 08/12/2018 10:31:53

      Την εκπομπη δεν την ειδα, αλλα δεν πρεπει να εχασα και κατι το ιδιαιτερο. Η εκφραση ''the world will change'' πού αναφεροταν ακριβως? Η το ειπαν απλα για το ''hype'' ?


      Αναφερονταν στο fortnite μαλλον
    • Comment Link
      MindCrusherXx
      MindCrusherXx 07/12/2018 21:15:40
      Ελλείψει κάποιας κονσόλας για να το εξερευνήσω, για το RDR2 δεν έχω κάποια άποψη, έχοντας όμως δει όλο το περιεχόμενο του God of War, με μία επιφύλαξη για το RDR2 και εγώ εκεί θεωρώ πως ΕΠΡΕΠΕ να πάει το βραβείο. Απίστευτο εγχείρημα!
    • Comment Link
      MindCrusherXx
      MindCrusherXx 07/12/2018 21:08:22

      Παιδια νομιζω ξεχασατε τι σημαινει υπομονη, δεν ειδαμε kojima αλλα δεν εχουμε απολυτως καμια ιδεα τι ετιμαζει η Sony... Εδω θα απουσιασει η Sony απο Ε3 και σεις ψυχοπλακονεστε με το οτι δεν ηρθε ο Κοτζιμα στα Thegameawards...

      Υ.Γ ευτηχως βγηκε το GoW got γιατι ναι χρυσο καλο το red αλλα αλλη φαση ο kratos και το lore του μαγκες...


      Το θέμα είναι ότι τον τελευταίο καιρό συνεχώς teaseαραν μόνο και μόνο για να κάτσει τώρα ο κόσμος και να το δει. Μία ποταπή κίνηση Marketing που πραγματικά φτύνει στα μούτρα τους φανς! Συνεχίζω να περιμένω πως και πως το game αλλά αυτή ήταν η πρώτη φορά που κάνουν αδιαμφισβήτητα φάουλ.
    • Comment Link
      Teo_
      Teo_ 07/12/2018 20:46:18
      Την εκπομπη δεν την ειδα, αλλα δεν πρεπει να εχασα και κατι το ιδιαιτερο. Η εκφραση ''the world will change'' πού αναφεροταν ακριβως? Η το ειπαν απλα για το ''hype'' ?
    • Comment Link
      Harry T.
      Harry T. 07/12/2018 20:10:07
      Τρισάθλιο show. Έλειψε τελικά το Death Stranding και πήγε στράφι το ξενύχτι. Τα παιχνίδια που δείξανε δεν με ενδιέφεραν καθόλου. Κάποια από τα βραβεία είναι για γέλια. Βραβείο Best ongoing game και τρίχες κατσαρές για να πάρει βραβείο το Fortnite. Best RPG το Monster Hunter που μόνο RPG δεν είναι. Το RDR2 που "έπρεπε" να κάνει συλλογή τροπαίων πήρε βραβείο μουσικής, σεναρίου και Α' ρόλου και τραβάω τα μαλλιά μου. Με τα esports βραβεία έβαλα τα κλάματα. Μετά το βραβείο καλύτερου esports coach, θα πρέπει να βγάλουν βραβείο και για τον κύριο Πρόεδρο της ομάδας μπας και κάνει καμιά μεταγραφή. Anyway, ευτυχώς που το βραβείο GOTY πήγε στο God of War και όχι σε κανένα Fortnite, αν και για να πω την αλήθεια το είχα σίγουρο ότι θα το δώσουν και αυτό στο RDR2, ευτυχώς διαψεύστηκα.
    • Comment Link
      Sagnol
      Sagnol 07/12/2018 19:46:56
      Παιδια νομιζω ξεχασατε τι σημαινει υπομονη, δεν ειδαμε kojima αλλα δεν εχουμε απολυτως καμια ιδεα τι ετιμαζει η Sony... Εδω θα απουσιασει η Sony απο Ε3 και σεις ψυχοπλακονεστε με το οτι δεν ηρθε ο Κοτζιμα στα Thegameawards...

      Υ.Γ ευτηχως βγηκε το GoW got γιατι ναι χρυσο καλο το red αλλα αλλη φαση ο kratos και το lore του μαγκες...
    • Comment Link
      TheJunk1Monkey
      TheJunk1Monkey 07/12/2018 16:11:16
      Συγχαρητήρια στο God of War,έχει μεγάλη σημασία για την βιομηχανία αυτό έκανε η Sony και η Santa Monica με το reboot.Εγώ τα έπαιξα το ένα μετά το άλλο και πραγματικά όπιο το έπαιρνε θα το άξιζε.Το μοναδικό που με ενδιέφερε λίγο και με έκανε να χαρώ είναι στον Rojer Clark για την ερμηνεία του ως Arthur στο rdr2,ήταν συγκλονιστικός.Τώρα για τα βραβεία,ήταν πολύ κουραστικά κράτησαν παρά πολλές ώρες και δεν είχαν πολλές μεγάλες ανακοινώσεις,με απουσία από μεγάλους publishers εκτός από την ea με το Dragon age.Παιδιά να θυμάστε ότι kojima δουλεύει για την Sony,μάλλον αποφάσισαν να μην δείξουν κανένα παιχνίδι και αυτό έγινε.Τι τον κραζετε τον άνθρωπο.
    • Comment Link
      Nikos2B
      Nikos2B 07/12/2018 15:30:54
      Κοτζιμα ψωφα
    • Comment Link
      johnnys.spirou
      johnnys.spirou 07/12/2018 15:08:35

      Καλα τωρα σοβαρα τωρα φαγατε το ψευτοhype αυτων των παπαροshows και ξενυχτησατε για να δειτε δημοσιοσχετιστικα βραβεια;
      Επισης gow παιχνιδαρα δεν λεω ΑΛΛΑ...Ουτε στον υπνο του δεν παιζει να εχει δει τα επιπεδα παραγωγης και την λεπτομερια του rdr2.Ειναι αστεια η συγκριση πραγματικα κατ εμε...Περα απο βραβεια και π@παρια μαντολες...


      Έτσι απλά για να σε πληροφορήσω τα shooting mechanics του red dead είναι μέτρια προς κακα, υπάρχουν ΠΑΡΑ πολλά 3rd person shooters που είναι καλύτερα σε αυτόν τον τομέα. Αυτός είναι ο λόγος που η rockstar βάζει auto aim και δεν έχει αλλάξει τα mechanics από το gta iv . Γενικά μπορούσε να ήταν καλύτερο στον τομέα του gameplay σε αντίθεση με το gow που δεν έχει ελλείψεις σε κανέναν τομέα.



      Αλλά το RDR 2 είναι λίγο καλύτερο από το GOW σε κάθε άλλο τομέα, στο character development, στις ερμηνείες και τα voice overs, μουσική, γραφικά, περιεχόμενο... ακόμη και story κατά γνώμη μου. Τέλος πάντων, και τα δύο είναι δύο από τα καλύτερα παιχνίδια αυτής της γενιάς με ελάχιστα σφάλματα και άνετα μπορώ να πω πως είναι και τα προσωπικά αγαπημένα μου όλων των εποχών.
    • Comment Link
      johnnys.spirou
      johnnys.spirou 07/12/2018 15:02:55
      Αν και θα προτιμούσα το RDR 2 για GotY, δεν έχω κανένα πρόβλημα με το GOW, παιχνιδάρα από τα λίγα!
    • Comment Link
      seras89
      seras89 07/12/2018 14:37:44
      Δεν εχω παιξει το RDR2 για να εχω αποψη, αν και στο μελλον μολις πεσει η τιμουλα πιστευω θα το παρω. Ειμαι πολυ χαρουμενος που κερδισε το God of War, δεν θυμαμαι ποτε ενθουσιαστηκα τοσο πολυ τελευταια φορα με game. Δυσκολευομαι να βρω κατι αρνητικο.
    • Comment Link
      Ανδρέας Σακα
      Ανδρέας Σακα 07/12/2018 13:51:57
      Από την κατάλαβα ήταν χάλια το σόου
      Τέλος πάντων εγώ χαίρομαι που πήρε το God of war και το RDR τα περισσότερα βράδια και πώς ήταν τα φώτα της σκηνής τα αξίζουμε και η δύο και με το παραπάνω...!
    • Comment Link
      Morpheas
      Morpheas 07/12/2018 13:24:38
      Σωστα τα βραβεια, Αθλια απονομη!!

    • Comment Link
      kostazZzZ
      kostazZzZ 07/12/2018 12:55:52

      Καλα τωρα σοβαρα τωρα φαγατε το ψευτοhype αυτων των παπαροshows και ξενυχτησατε για να δειτε δημοσιοσχετιστικα βραβεια;
      Επισης gow παιχνιδαρα δεν λεω ΑΛΛΑ...Ουτε στον υπνο του δεν παιζει να εχει δει τα επιπεδα παραγωγης και την λεπτομερια του rdr2.Ειναι αστεια η συγκριση πραγματικα κατ εμε...Περα απο βραβεια και π@παρια μαντολες...


      Έτσι απλά για να σε πληροφορήσω τα shooting mechanics του red dead είναι μέτρια προς κακα, υπάρχουν ΠΑΡΑ πολλά 3rd person shooters που είναι καλύτερα σε αυτόν τον τομέα. Αυτός είναι ο λόγος που η rockstar βάζει auto aim και δεν έχει αλλάξει τα mechanics από το gta iv . Γενικά μπορούσε να ήταν καλύτερο στον τομέα του gameplay σε αντίθεση με το gow που δεν έχει ελλείψεις σε κανέναν τομέα.
    • Comment Link
      giannis
      giannis 07/12/2018 12:55:38

      Απ'ότι κατάλαβα από τους πιο κάτω σχολιασμούς όντως ο Kojima δεν παρευρέθηκε, σωστά;


      Οχι, δεν πήγε τελικά, αλήθεια έλεγε
    • Comment Link
      dmaravelis
      dmaravelis 07/12/2018 12:49:06
      Απ'ότι κατάλαβα από τους πιο κάτω σχολιασμούς όντως ο Kojima δεν παρευρέθηκε, σωστά;
    • Comment Link
      thanos13plastourgos
      thanos13plastourgos 07/12/2018 12:08:55

      Απαράδεκτοι, το event ήταν τρεις φορές μεγαλύτερο απ ότι θα έπρεπε. Βαρετό μέχρι αηδίας. Οι τύποι είναι εκνευριστικοί, έδειχναν όλη την ώρα trailer για το show με το DeathStranding να καταλαμβάνει το 50%*των σκηνών και οι ηλίθιοι δεν έδειξαν τίποτα. Αφού δεν ήταν υποψήφιο για καμια κατηγορία και δε δειξατε τίποτα γιατί το βάζατε στα trailer εδώ και ένα μήνα? Γιατί το δειχνατε κατά τη διάρκεια του σόου? Τέλος πάντων, οι τρεις τους πάνω στη σκηνή ήταν ωραία εικόνα που δε νομίζω να είχε ξαναγίνει. Edit : Απαράδεκτη και η Kojima Productions που περίμενε να τελειώσει το πανηγύρι για να βγάλει ανακοίνωση, ενώ έπρεπε να το κάνει νωρίτερα. Καθόλου καλή κίνηση ειδικά για τους Ευρωπαίους Fan που ξενυχτισαν χωρίς λόγο. Ποπο έχω τρελά νεύρα πρωί πρωί.


      Συμφωνω δε μπορω να πω κατι αλλο ημασταν 40 ατομα μεσα μεχρι το τελος δεν ξερω οι μισοι μην ειχαν αποκοιμηθει!κουρασε χωρις λογο και δεν εδειξε τιποτα σπουδαιο!Και οχι δε θα μ μεινει το νεο far cry σαν αποκαλυψη!Δεν περιμενω ακομα ενα ετησιο παιχνιδι της ubisoft να κανει τ διαφορα!Χαρηκα για το god of war γιατι το αξιζε
    • Comment Link
      seit
      seit 07/12/2018 12:04:38
      Ξερω οτι ξενερωσε πολυς κοσμος και βγαζει την γκρινια του.Προσωπικά ειμαι ευχαριστημένως γιατι βγηκε το god of war γιατι απλά όπως υποστηρίζα απο την αρχη το θεωρώ περισσότερο βιντεοπαιχνιδι απο το ρεαλιστικό red dead 2 το οποιο δεν εχει να προσφέρει κατι αλλο.Τελικα ειναι περισσότερο δικαιοι απο τα mme . Γουστάρω πολύ που βγενει το devil macry την ίδια ημερα με το smash bross και θα πέσει "ξυλο" στα ραφια οπως τα παλαια χρόνια.Ειδα πολλα νεα παιχνιδια και μάλιστα κάποια ειναι πολυ ομορφα για αυτο χαλαρωστε λιγο με το death strating.Η φημη να ξέρετε οτι αν δεν επιβεβαιώσουν οι developers θα ειναι μια φημη,σε ερωτηση μου σε γνωστους προς αμερικη εχθες για το αν θα ανακοινώθη καποιο metroid μου ειπανε δυο λεξεις : wait,maybe. Το σκέφτομαι τώρα και λεω ειναι δυνατόν να σου παρουσιαζαν καποιο metroid η μιας άλλης κυκλοφοριας μια ημερα πριν την μεγαλη κυκλοφορια ισως του καλύτερου fight παιχνιδιου? σε καμια περίπτωση ετσι καταστρέφεις την κυκλοφορία ,και ειμαι απο αυτος που ξενυχτάω δυο χρόνια περιμένοντας να το δω..αλλά αν το δω λογικα ετσι παει ευτυχώς η δυστυχώς.Υπαρχει και ενα direct η μια ε3 που έρχεται οποτε ολα καλα .Ειδα ωραια παιχνιδια και αυτο μετραει για εμενα.
    • Comment Link
      Samouil
      Samouil 07/12/2018 09:22:15

      Καλα τωρα σοβαρα τωρα φαγατε το ψευτοhype αυτων των παπαροshows και ξενυχτησατε για να δειτε δημοσιοσχετιστικα βραβεια;
      Επισης gow παιχνιδαρα δεν λεω ΑΛΛΑ...Ουτε στον υπνο του δεν παιζει να εχει δει τα επιπεδα παραγωγης και την λεπτομερια του rdr2.Ειναι αστεια η συγκριση πραγματικα κατ εμε...Περα απο βραβεια και π@παρια μαντολες...


      Sigoura allo to rdr 2 se thema grafikon. allo istoria kai sinesthimata kai gsmeplay to god of war to nikise se alla themata oxi se paragogi
    • Comment Link
      yharnam.citizen
      yharnam.citizen 07/12/2018 08:01:38
      Καλα τωρα σοβαρα τωρα φαγατε το ψευτοhype αυτων των παπαροshows και ξενυχτησατε για να δειτε δημοσιοσχετιστικα βραβεια;
      Επισης gow παιχνιδαρα δεν λεω ΑΛΛΑ...Ουτε στον υπνο του δεν παιζει να εχει δει τα επιπεδα παραγωγης και την λεπτομερια του rdr2.Ειναι αστεια η συγκριση πραγματικα κατ εμε...Περα απο βραβεια και π@παρια μαντολες...
    • Comment Link
      GrayFox
      GrayFox 07/12/2018 07:16:23

      Απαράδεκτοι, το event ήταν τρεις φορές μεγαλύτερο απ ότι θα έπρεπε. Βαρετό μέχρι αηδίας. Οι τύποι είναι εκνευριστικοί, έδειχναν όλη την ώρα trailer για το show με το DeathStranding να καταλαμβάνει το 50%*των σκηνών και οι ηλίθιοι δεν έδειξαν τίποτα. Αφού δεν ήταν υποψήφιο για καμια κατηγορία και δε δειξατε τίποτα γιατί το βάζατε στα trailer εδώ και ένα μήνα? Γιατί το δειχνατε κατά τη διάρκεια του σόου? Τέλος πάντων, οι τρεις τους πάνω στη σκηνή ήταν ωραία εικόνα που δε νομίζω να είχε ξαναγίνει.


      Περίμενα Bayonetta και Metroid τουλάχιστον, και βομβαρδιστήκαμε με κατά 50% ανούσιο υλικό.
    • Comment Link
      GrayFox
      GrayFox 07/12/2018 07:14:42
      Πολύ χαρούμενος για το Gοd of War που πήρε το μεγάλο βραβείο.
      Νομίζω ως γενικότερη εμπειρία του αξίζει και με το παραπάνω.
      Το RDR2 και αυτό πολύ καλό αλλά το God of War ρίσκαρε σε άλλα μονοπάτια και κέρδισε.
      Τέλος η τροπή που παίρνει το multiplayer του RDR2 με ανησυχεί ιδιαίτερα.
    • Comment Link
      EminemUH
      EminemUH 07/12/2018 07:08:43

      Απαράδεκτοι, το event ήταν τρεις φορές μεγαλύτερο απ ότι θα έπρεπε. Βαρετό μέχρι αηδίας. Οι τύποι είναι εκνευριστικοί, έδειχναν όλη την ώρα trailer για το show με το DeathStranding να καταλαμβάνει το 50%*των σκηνών και οι ηλίθιοι δεν έδειξαν τίποτα. Αφού δεν ήταν υποψήφιο για καμια κατηγορία και δε δειξατε τίποτα γιατί το βάζατε στα trailer εδώ και ένα μήνα? Γιατί το δειχνατε κατά τη διάρκεια του σόου? Τέλος πάντων, οι τρεις τους πάνω στη σκηνή ήταν ωραία εικόνα που δε νομίζω να είχε ξαναγίνει.



      They played us like a damn fiddle!

      Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το έβαζαν στα trailers, και με το The Last Of Us Part 2 ή το Sekiro το ίδιο έκαναν.

      To show ήταν μέτριο προς κακό, και τα περισσότερα trailers ήταν απλά teasers... Πέρα από 1-2 ανακοινώσεις δεν έχω κάτι σημαντικό να θυμάμαι.
    • Comment Link
      Samouil
      Samouil 07/12/2018 07:05:06
      Logiko na einai to god of war game of year den einai ta grafika pou to ekanan diasimo game to 18
    • Comment Link
      VENOM AWAKENS GR
      VENOM AWAKENS GR 07/12/2018 07:03:29
      Απαράδεκτοι, το event ήταν τρεις φορές μεγαλύτερο απ ότι θα έπρεπε. Βαρετό μέχρι αηδίας. Οι τύποι είναι εκνευριστικοί, έδειχναν όλη την ώρα trailer για το show με το DeathStranding να καταλαμβάνει το 50%*των σκηνών και οι ηλίθιοι δεν έδειξαν τίποτα. Αφού δεν ήταν υποψήφιο για καμια κατηγορία και δε δειξατε τίποτα γιατί το βάζατε στα trailer εδώ και ένα μήνα? Γιατί το δειχνατε κατά τη διάρκεια του σόου? Τέλος πάντων, οι τρεις τους πάνω στη σκηνή ήταν ωραία εικόνα που δε νομίζω να είχε ξαναγίνει. Edit : Απαράδεκτη και η Kojima Productions που περίμενε να τελειώσει το πανηγύρι για να βγάλει ανακοίνωση, ενώ έπρεπε να το κάνει νωρίτερα. Καθόλου καλή κίνηση ειδικά για τους Ευρωπαίους Fan που ξενυχτισαν χωρίς λόγο. Ποπο έχω τρελά νεύρα πρωί πρωί.

    Tech & Science News