Read later
  • Written by 
  • Δωρεάν demo για το Mass Effect Andromeda

    Δωρεάν demo για το Mass Effect Andromeda

    Διαθέσιμο ήδη για τα PS4, Xbox One και PC

    Ένα demo για το Mass Effect Andromeda έδωσε στη κυκλοφορία η BioWare, προσκαλώντας έτσι όλους τους gamers να δοκιμάσουν τον νέο τίτλο της. Το demo έχει διάρκεια 10 ώρες και πρακτικά αποτελεί το demo που δόθηκε στους συνδρομητές των υπηρεσιών EA Access και Origin Access. Στο demo μπορείτε να παίξετε στον πρώτο πλανήτη ονόματι Eos καθώς και το multiplayer τμήμα του παιχνιδιού, ενώ αν αποφασίσετε να αγοράσετε το παιχνίδι μετά τη δοκιμή, η πρόοδος σας φυσικά θα σωθεί ώστε να συνεχίσετε από εκεί που σταματήσατε στο demo.

    Το demo του Mass Effect Andromeda είναι ήδη διαθέσιμο για PS4, Xbox One και PC.

    Login to post comments
    Comments (9)
    Refresh Comments
    Choose Order:
    • Comment Link
      bravestar
      bravestar 18/07/2017 11:56:16

      Έχω παίξει τα ME 2/3 και μου είχαν αρέσει πολύ, περίμενα sequel πώς και πώς. Το ME Andromeda πιστεύω ότι όντως έπεσε θύμα των παραπόνων για τα τραγικά animations αλλά και πάλι δεν ξέρω αν είναι καλό ΜΕ παιχνίδι, δεν μπορώ να πω ότι είχα ενθουσιαστεί με τα διάφορα trailers πριν την κυκλοφορία του, αν βρω χρόνο θα παίξω το demo. Όπως κι αν έχει το MEA είναι άλλο ένα game (μετά τα Mirror's Edge Catalyst και Titanfall 2) που έθαψε η ΕΑ με την βλακεία της.


      Aφου εχεις παιξει τα ME 2 και 3 δεν υπαρχει λογος να μην ασχοληθεις με το andromeda.OXI,καλυτερο δεν ειναι απο τα προηγουμενα αλλα δεν ειναι και η απογοητευση του αιωνα που παρουσιαζουν καποιοι.Ειναι ενα πολυ καλο και πολυ μεγαλο(σε μεγεθος και διαρκεια)game.Εχει εκπληκτικα γραφικα ιδιως σε high end pc,βαθυ σεναριο,αχανεις πλανητες προς εξερευνηση.Τα οποια αρνητικα μπορει να προσαψει καποιος ειναι κατα κυριο λογο στην συγκριση που γινεται με την τριλογια.
    • Comment Link
      Tatas
      Tatas 16/07/2017 22:46:05
      Δηλαδή όταν επιλέγατε διάλογο ξέρατε τι θα πείτε με τα σύμβολα;

      Πριν κάνα μηνα ακούσαμε ότι το παιχνίδι όντως βγήκε πολύ πιο γρήγορα και ήξεραν ότι θα έχουν προβλήματα.

      Sorry ρε παιδιά αλλα οι ίδιοι βγάλανε τα μάτια τους και καταστρέψανε ένα franchise, πιστεύω ότι έπρεπε να γίνει γιατί δεν πρόκειται ποτε να πάμε μπροστά αν αφήνουμε αυτούς με την γραβάτα να λένε βγάλτω μήνες και μήνες νωρίτερα, και να κόβουν ράβουν τα budget κατά όπως τους βολεύει.
    • Comment Link
      vpiano150
      vpiano150 16/07/2017 20:26:29
      μια χαρα παιχνιδι ειναι.μην παρασυρεστε απο το animation της σαρα ραιντερ.μονο αυτη την εχουν κανει να φαινεται γελοια.κατα τα αλλα το παιχνιδι ειναι 100 per cent mass effect με καινουριο κοσμο ιστορια σεναριο και πολυ lore.παιξτε το demo και αγοραστε το τωρα που το εχει μιση τιμη
    • Comment Link
      Harry T.
      Harry T. 16/07/2017 15:02:37
      Έχω παίξει τα ME 2/3 και μου είχαν αρέσει πολύ, περίμενα sequel πώς και πώς. Το ME Andromeda πιστεύω ότι όντως έπεσε θύμα των παραπόνων για τα τραγικά animations αλλά και πάλι δεν ξέρω αν είναι καλό ΜΕ παιχνίδι, δεν μπορώ να πω ότι είχα ενθουσιαστεί με τα διάφορα trailers πριν την κυκλοφορία του, αν βρω χρόνο θα παίξω το demo. Όπως κι αν έχει το MEA είναι άλλο ένα game (μετά τα Mirror's Edge Catalyst και Titanfall 2) που έθαψε η ΕΑ με την βλακεία της.
    • Comment Link
      GenerationX
      GenerationX 16/07/2017 01:09:17

      Λυπαμαι που θα συμφωνησω αλλα το game ειναι νεκρο και δεν του αξιζε.Εφαγε hate και αρκετοι το πηραν απο την αρχη με στραβο ματι.Το εχω τερματισει 2 φορες εxοντας γραψει περιπου 110 ωρες και αυτο που λεω με απολυτη βεβαιοτητα ειναι οτι δεν του αξιζε αυτη η πορεια,σε αυτο ομως μεγαλη ευθυνη φερει και η ιδια η bioware.



      Και εγώ μαζί σου φίλε!Το έχω τερματίσει και ειλικρινά το hate που έφαγε το παιχνίδι ήταν τραγικότατο και δεν το άξιζε μας τα κάνανε μπαλόνια με τα facial animation άλλα που ήταν όλοι αυτοί στα παιχνίδια της bethesda σε όλα όμως και το αστείο σε ολο αυτό είναι ότι το 90% από αυτόν που το κράζουν το παιχνίδι δεν το έχουν παίξει είδαν 30sec στο youtube με bugs και κρίνανε 30+ ώρες παιχνίδι.Σιγουρα δεν ήταν στα ίδια επίπεδα με τα προηγούμενα όσο αφορά το story και τους χαρακτήρες άλλα σε όλα τα άλλα ήταν καλύτερο γραφικά,ήχος,gameplay ιδικά το combat ήταν εξαιρετικό!
    • Comment Link
      bravestar
      bravestar 15/07/2017 22:17:32

      Δυστυχώς ότι και να κάνουν, το game είναι νεκρό


      Λυπαμαι που θα συμφωνησω αλλα το game ειναι νεκρο και δεν του αξιζε.Εφαγε hate και αρκετοι το πηραν απο την αρχη με στραβο ματι.Το εχω τερματισει 2 φορες εxοντας γραψει περιπου 110 ωρες και αυτο που λεω με απολυτη βεβαιοτητα ειναι οτι δεν του αξιζε αυτη η πορεια,σε αυτο ομως μεγαλη ευθυνη φερει και η ιδια η bioware.
    • Comment Link
      NikeFerrari
      NikeFerrari 15/07/2017 11:31:52

      Ε... Demo ΜΕΤΑ την κυκλοφορία του παιχνιδιού...;
      Does not compute...



      Καλύτερα έστω και τώρα, παρά ποτέ.
    • Comment Link
      Φίλιππος Σρν
      Φίλιππος Σρν 14/07/2017 22:34:29
      Δυστυχώς ότι και να κάνουν, το game είναι νεκρό
    • Comment Link
      njorar