Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: OnePlus Two

OnePlus Two 3 years 7 months ago #1

• georgez
  • georgez's Avatar
  • User
ειμαι λιγο καιρο εκτος τεχνολογικων νεων και θα ηθελα να μαθω..
κυκλοφορησε? αν οχι ποτε το περιμενουμε?
leaks κτλπ?
The administrator has disabled public write access.

OnePlus Two 3 years 7 months ago #2

• Erebus
  • Erebus's Avatar
  • Packer
  • News Editor @Unboxholics
  • Thank you received: 208
Αναμένεται το τρίτο τρίμηνο του 2015 και θα κυκλοφορήσει με το invite system, τουλάχιστον για αρχή. Υπάρχουν φήμες πως η τιμή του θα είναι γύρω στα $500. Το μέγεθος του έχει λεχθεί πως "θα ξαφνιάσει τους καταναλωτές" χωρίς να ξεκαθαρίζει αν θα είναι μικρότερο ή μεγαλύτερο. Από το εσωτερικό του, φήμες μιλάνε για Snapdragon 810, 4GB RAM και μπαταρία 3.300mAh. Δεν υπάρχει κάτι επίσημο ακόμα και αν κρίνουμε από την επιτυχία του One, είναι πολλοί αυτοί που περιμένουν το επόμενο μοντέλο της OnePlus.
The following user(s) said Thank You: PisTolakos

OnePlus Two 3 years 4 months ago #3

• dj_greco
  • dj_greco's Avatar
  • Wishlister
Τα κινέζικα θηρία δείχνουν όλο και συχνότερα τα δόντια τους στις εταιρίες κολοσσούς .Ένα από αυτά η oneplus.Πέρσι με την ανακοίνωση του one έφερε τα πάνω κάτω στη διεθνή βιομηχανία κάνοντας την έκπληξη με ένα beastly smartphone σε προσιτή τιμή.Τώρα οι 1.000.000 και πλέον οπαδοί της oneplus αναμένουν την συνέχιση του έπους.
Είτε είστε hater, fanboy ή απλά ένας unboxer σας καλώ να μοιραστούμε στην ενότητα αυτή σκέψεις ,ιδέες και συναισθήματα για την oneplus και το oneplus two.
Περνάμε δύσκολες ώρες και για πολλούς από μας όλα αυτά μπορεί να είναι ανούσια.Δείτε το σαν μια διέξοδο ,λοιπόν,και μη ξεχνάτε η τεχνολογία μας ενώνει!

OnePlus Two 3 years 4 months ago #4

• DiamondHeartGRE
  • DiamondHeartGRE's Avatar
  • Unpacker
  • Ever loved someone so much, you would do anything for them? Yeah, well, make that someone yourself and do whatever the hell you want.
  • Thank you received: 553

Αρκετά καλή κάμερα , αν και δεν μπορεί να χτυπήσει S6/S6 Edge και το G4.Φημολογείται μπαταρία 3100 mAh ,4GB memory και αισθητήρα δακτυλικών αποτυπωμάτων.Αναμένονται περισσότερα....

I don’t have dreams, I have goals. Now, it’s on to the next one.
Last Edit: 3 years 4 months ago by DiamondHeartGRE.

OnePlus Two 3 years 4 months ago #5

• DiamondHeartGRE
  • Unpacker
  • Ever loved someone so much, you would do anything for them? Yeah, well, make that someone yourself and do whatever the hell you want.
Εδώ και οι πρώτες εντυπώσεις.

OnePlus Two 3 years 3 months ago #6

• Drem
  • Drem's Avatar
  • Wishlister
Θα ηθελα αν καποιος δεν χρειαζεται καποιο invite που ετυχε να πεσει στα χερια του, να μου το δωσει! Περιμενω πως και πως να το παρω.Inbox me :cheer:! Ευχαριστω πολυ! :sexy:

OnePlus Two 3 years 2 months ago #7

• Nalfein
  • Nalfein's Avatar
  • Payment receiver
  • Thank you received: 28
Παιδιά ενδιαφέρομαι και εγώ για invite.Εαν έχει κάποιος θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.

OnePlus Two 3 years 2 months ago #8

• Potetou
  • Potetou's Avatar
  • Wishlister
Παρακαλω Unboxholics χρειαζομαι βοηθεια,ελαβα Invite για το OnePlus 2 σημερα το πρωι και χρειαζομαι πληροφοριες σχετικα με την αγορα δηλαδη αν μπορω να το αγορασω μεσω paypal ή οποιοδηποτε αλλο τροπο,επισης δεν ξερω αν θα εχω καποιο προβλημα με το τελωνειο στην Ελλαδα επειδη ειναι απο Ινδια η εταιρια,παρακαλω οποιος μπορει να βοηθησει...

OnePlus Two 3 years 2 months ago #9

• Nalfein
  • Nalfein's Avatar
  • Payment receiver
  • Thank you received: 28
Εγω πάντως που προσπάθησα να αγοράσω κάτι απο εξωτερικό δεν μπόρεσα γιατί το όριο στην eurobank για αγορές απο εξωτερικό είναι 50Ε.Εαν έχεις λεφτα στο paypal απλά δοκίμασε να το αγοράσεις.Εαν το δεχτεί τότε οκ, εάν όχι πρέπει να βρείς κάποιον με κάρτα εξωτερικού.Για τα τελωνεία δεν έχω ιδέα
The following user(s) said Thank You: Potetou

OnePlus Two 3 years 2 months ago #10

• DiamondHeartGRE
  • Unpacker
Potetou wrote:
Παρακαλω Unboxholics χρειαζομαι βοηθεια,ελαβα Invite για το OnePlus 2 σημερα το πρωι και χρειαζομαι πληροφοριες σχετικα με την αγορα δηλαδη αν μπορω να το αγορασω μεσω paypal ή οποιοδηποτε αλλο τροπο,επισης δεν ξερω αν θα εχω καποιο προβλημα με το τελωνειο στην Ελλαδα επειδη ειναι απο Ινδια η εταιρια,παρακαλω οποιος μπορει να βοηθησει...
Σε ένα άλλο post εδώ τα παιδιά αναφέρουν ότι το Paypal δουλεύει ξανά , οπότε δοκίμασε , λογικά θα γίνεται . Επίσης η εταιρία είναι κινέζικη , ενώ τα κινητά στέλνονται από αποθήκες που έχει Αγγλία ή Γερμανία , οπότε στο τελωνείο δεν θα έχεις θέμα . Το μόνο που πρέπει να γνωρίζεις είναι ότι στην τιμή πρέπει να προσθέσεις και τα έξοδα αποστολής .

The following user(s) said Thank You: Potetou

OnePlus Two 3 years 2 months ago #11

• nikos.gion10
  • nikos.gion10's Avatar
  • Wishlister
Σκοπεύω να πάρω κινητό τα Χριστούγεννα και έχω καταλήξει στο OnePlus 2. Πόσο καιρό πριν θα πρέπει να έχω κάνει αίτηση για invite για να μου έρθει εκείνη την εποχή, εφόσον δε βρω άτομο να μου στείλει πρόσκληση;

OnePlus Two 3 years 2 months ago #12

• DiamondHeartGRE
  • Unpacker
nikos.gion10 wrote:
Σκοπεύω να πάρω κινητό τα Χριστούγεννα και έχω καταλήξει στο OnePlus 2. Πόσο καιρό πριν θα πρέπει να έχω κάνει αίτηση για invite για να μου έρθει εκείνη την εποχή, εφόσον δε βρω άτομο να μου στείλει πρόσκληση;
Το θέμα είναι μην σου έρθει πιο νωρίς , νομίζω η αίτηση κρατάει για 24 ώρες να την κάνεις accept και άλλες 24 να αγοράσεις το κινητό ή να την στείλεις σε κάποιον άλλο . Όποιο παιδί έχει παραγγείλει και γνωρίζει ας βοηθήσει.

• Page:
  • 1
  • 2