Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Windows phones

Windows phones 3 years 2 months ago #1

• Jameslight
  • Jameslight's Avatar
  • Add-to-carter
  • Thank you received: 6
Ποιοι απο σας εχουν windows phone συσκευή; Είστε ευχαριστημένοι; Δεν είστε ευχαριστημένοι; Τη σας αρέσει και τη οχι; Θα το προτεινατε και σε αλλους;
Ας μαζευτουμε όλοι η windows phoneακηδες!!
The administrator has disabled public write access.

Windows phones 3 years 2 months ago #2

• DePalouk
  • DePalouk's Avatar
  • Packer
  • Κοντοσούβλι Enthusiast
  • Thank you received: 83
Δεν έστελνες προσωπικό μήνυμα στον Κούλη; Πάλι όλοι οι windows phoneακηδες του φόρουμ θα ήσασταν.

Windows phones 3 years 2 months ago #3

• Jameslight
  • Jameslight's Avatar
  • Add-to-carter
Κάνω εγώ την αρχή. Είμαι κάτοχος Nokia lumia 820 κι απλα έχω ξεχάσει τη σημαίνει lag! Παρα τα μέτρια χαρακτηριστικά της, η συσκευή πάει σφαίρα!
Αυτό που με χαλάει είναι το store, ναι μεν το 80% των εφαρμογών υπάρχουν αλλά εμένα προσωπικά δε μου φτάνει γιατί είμαι απο τους χρήστες που οτι σαβουρα βρει το κατεβάζει. Ευελπιστω αυτό να αλλάξει με τον ερχομό του windows 10 που όπως ανακοινώθηκε θα το πάρουν όλες οι lumia συσκευές!
The following user(s) said Thank You: zokarious360

Windows phones 3 years 2 months ago #4

• MasterVoi
  • MasterVoi's Avatar
  • Wishlister
  • It's all about Extreme Sports and Gaming.
Εγω ειχα Windows phone Nokia Lumia 820 και εσπασε.. καταπληκτικες επιδοσεις.. τελειο κινητο αλλα λογο τους βαρους του μου επεσε μια φορα και παει...
D.V.

Windows phones 2 years 3 months ago #5

• zokarious360
  • zokarious360's Avatar
  • Wishlister
  • eimai o xristoforos eimai 17 xronon , asxoloume perisotero me tech giati den exw tipota apo konsoles/pc sto spiti exw ena gaming kanali pou aniksa me filous (gameland legetai)
exw to nokia lumia 530 kai ta spah den kolah kai einai grigoro, prosopika prwtino windows phone alla to mono thema mou einai to store ola ta apps einai katwtera me sigrisei ta alla litourgika auto einai to mono elatwma alla me ta windows 10 tha alaksoun auta :hellyeah::like::sexy:

Windows phones 2 years 3 months ago #6

• snesman
  • snesman's Avatar
  • Wishlister
Ειμαι κάτοχος του Nokia Lumia 930 έχουν πρασει από τα χέρια μου iPhone Android. Κατέληξα στο εξής συμπέρασμα iPhone για μες είναι κορυφή αλλά η τιμή του το κάνει απλησίαστο απλά με τα λεφτά που ζητάει η apple φτιάχνεις ένα πολύ καλό gaming PC. Android πολύ βαρύ λειτουργικό με ότι αυτό συνεπάγεται... Και πάμε στα windows μέχρι τώρα (2μηνες) το smartphone λειτουργεί απροβλημάτιστα αγγίζει αν όχι σε ορισμένες περιπτώσεις ξεπερνά την εμπειρία ενος iphone όμως έχει θέματα και αυτά έχουν να κάνουν με το ότι από την στιγμή που οι πωλήσεις είναι σε χαμηλά επίπεδα δεν υπάρχουν πολλά application ακόμα και αυτά που υπάρχουν είναι εγκαταλειμμένα στην μύρα τους. Ελπίζω με την είσοδο των windows 10 να αλλάξουν αυτά τα δεδομένα (ενοποίηση των store pc-mobile) γιατί αν γίνει αυτό τότε θα μιλάμε για την ιδανική πλατφόρμα. Μέχρι τότε δεν μπορώ να προτείνω σε κανένα να πάρει windows phone.

Windows phones 2 years 3 months ago #7

• makisgr
  • makisgr's Avatar
  • Payment receiver
  • Thank you received: 30
Παιδια δε περίπτωση που δεν το ξέρετε το app των UH για τα windows phone

Windows 10 ,Windows 10 Mobile: www.microsoft.com/store/apps/9nblggh1nqsr
Windows Phone 8.1: windowsphone.com/s?appid=b15163d0-2196-460f-a958-989abe108388

ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΙΑ ΤΑ BUGS ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΔΙΚΟΠΟΙΕΙΣΗ ΤΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΩΝ.ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ ΤΗΣ MICROSOFT ΣΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΣΤΙΡΙΖΕΙ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΕ DYNAMIC RESOURCE PACKS
Video Games Fan!!
XDA-Developer
www.twitter.com/Makisgramenos
Last Edit: 2 years 3 months ago by makisgr.
The following user(s) said Thank You: Pixel_Fuzz

Windows phones 2 years 1 month ago #8

• billy13
  • billy13's Avatar
  • Add-to-carter
  • Thank you received: 4
Περιμένουμε τα 10ρια...άντε επιτέλους κουραστήκαμε!
Τις επόμενες μέρες θα γίνει η αναβάθμιση λογικά! :blink:

Windows phones 2 years 1 month ago #9

• LAbith
  • LAbith's Avatar
  • Add-to-carter
Δεν ξέρω αν ήρθαν επίσημα αλλά στο Lumia 640 της γυναίκας μου κατέβασα το app του προγράμματος Windows Insider και ήρθε αμέσως η αναβάθμιση. Το Lumia 640 έγινε άλλο κινητό.

Windows phones 2 years 4 weeks ago #10

• Koooooolaraaaa
  • Koooooolaraaaa's Avatar
  • Wishlister
Ας μαζευτουμε γιατι ειμαστε και λιγοι . :PΚαι λογικα θα παραμεινουμε και λιγοι. Για να αρχισω θα πω οτι είμαι κάτοχος του lumia 730, εδω και ενα χρόνο. Τότε το ειχα παρει στα 180 ευρω απο σκρουτζομαγαζο. Για την εποχή και για την τιμη δεν μετανιωνω την αγορα. Το είπα πάρει για την φοβερη οθονη που έχει και γιατί τότε φημολογουνταν τα 10 μέσα στο καλοκαιρι. Αν γνώριζα οτι θα αργούσαν τόσο πολύ και θα ερχόντουσαν με τόσα προβλήματα δεν θα είχα κάνει την αγορά. Θα είχα δώσει παραπάνω για το moto g 2nd gen. Παρόλο που αυτή την στιγμή δεν θα πρότεινα σε κανέναν να πάρει windows phonw πιστεύω οτι με λίγες παραπάνω εφαρμογές για βασικά πράγμτα και αν το λειτουργικό έλυνε τα προβληματα του θα ήταν πολυ καλο. Αλλα δυστυχως δεν το βλεπω να γίνεται στο σύντομο μέλλον.
Λέγοντας αυτά το κινητόθα τ κρατήσω έναν ακόμα χρονο σιγουρα και ελπίζω να ελτιωθούν μέχρι τότε τα πράγματα. Εγώ έχω βάλει και την insider γιατι δεν αντεξα να περιμενω σας το συστήνω και σε εσάς :P
Last Edit: 2 years 4 weeks ago by Koooooolaraaaa.

Windows phones 2 years 3 weeks ago #11

• billy13
  • billy13's Avatar
  • Add-to-carter
  • Thank you received: 4
LAbith wrote:
Δεν ξέρω αν ήρθαν επίσημα αλλά στο Lumia 640 της γυναίκας μου κατέβασα το app του προγράμματος Windows Insider και ήρθε αμέσως η αναβάθμιση. Το Lumia 640 έγινε άλλο κινητό.

Όχι για κανονική έκδοση,εννοώ! :S

Windows phones 2 years 3 weeks ago #12

• datgreekguy546
  • datgreekguy546's Avatar
  • Wishlister
ως κατοχος lumia 640xl μπορω να πω οτι η εμπειρια χρησης ειναι αλλο πραγμα...0 lag και ολα πανε σφαιρα.Το μονο προβλημα ειναι η ελλειψη εφαρμογων.Αντε να δουμε τι θα κανει η microsoft με τα windows mobile 10 B)