TOPIC: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 8 months 3 weeks ago #253

• GrayFox46
  • GrayFox46's Avatar
  • Geia-xara-unboxer
  • Thank you received: 292
OMG... Σημερα ένα amiibo μου spawnare το Cap of the Win (ΤΕΕΕΕΕΕΕΛΕΙΟ!!) και άλλο ένα μου spawnare την Epona (ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟΟΟΟ!!!). Το πρόβλημα είναι οτι τα έκανα spawn σε ένα βουνό πάνω και δεν μπορώ να κατεβάσω την Epona... Δεν ξέρω τι να κάνω. Να κάνω save? Θα χάσω την Epona. Αν δεν κάνω save χάνω στάνταρ και επόνα και cap of wind. Εχω πιθανότητες να τα τύχω πάλι? Γενικά μου έχει τύχει δύο φορες το τόξο της Zelda απο το Twilight.

Αν ξέρει κάποιος ας με ενημερώσει παρακαλω.
http://www.mariowiki.com/images/9/95/Frog_Mario_SM[IMG]www.mariowiki.com/images/9/95/Frog_Mario_SM
Last Edit: 8 months 3 weeks ago by GrayFox46.
The administrator has disabled public write access.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 1 week 1 day ago #254

• seit
  • User is blocked
  • Thank you received: 5
Εχει μια ησυχία απίστευτη εναν καιρο εξαιρετικό για μια βολτα , να ξεπροβάλλουν τα δεντρα δεξια και ειπα να μπω να απολαυσω τη δροσιά ,ξαφνικά μου αποσπανε την προσοχή δυο αγριογούρουνα τα οποια προσπάθησα να κυνήγησο αλλα ήταν αδύνατο αφου δεν ειχα τιποτα μαζί μου και αυτα εξαφανίστηκαν ,συνέχισα να περπατάω και στο βαθος βλεπω ενα μονοπάτι περνάει μεσα απο ενα φαράγγι εκει σκέφτηκα πως θα ηταν ποιο ωραιο να αναιβω εκει ψηλα και να δω το μονοπατι απο ψηλα, αφου αβαιβηκα το φαράγγι (λιγο δυσκολα γιατι δεν υπήρχε μονοπατι να αναιβενεις) και αντικρισα κατι διαφορετικο απο οτι περίμενα,δεν ηταν απλα ενας τεραστιος βραχος και να εχεις θεα το περασμα ,αλλα στην κορυφή του φαράγγιου υπήρχε μια τεραστια πεδιαδα που μπορουσες να τρεξεις
ωστε να καταλήξεις στο γκρεμό και να δεις το περασμα απο ψηλα ,ητανε πολυ ποιο ωραιο αυτο που αντίκρισα με αυτο που πιστευα θα δω απο κατο,αραγες τη να εχει στην απέναντι πλευρα του φαραγγιού αναρωτιέμαι ..Μετα το αποφάσισα θα ταξιδεψω και θα ανακαλυψω την καθε γωνια αυτου του κοσμου .Αφου ειχα αρκετη αντοχη υπερβολική θα έλεγα αρχιζα να πηγαίνω, ξαφνικα αρχιζει να φύσα ο αερας εφερε τα σύννεφα και η βροχη γίνεται καταιγίδα ,βγαζω οτι μεταλλικό ειχα πανω μου ωστε να μη με βρει κεραυνός (ηθελα να αναιβω σε καποια λοφακια εκει κοντα άλλα ηταν αδύνατον γιατι επρεπε να ειμαι στην ωρα μου ωστε οταν θα βγει ο ηλιος να περασω την κορυφή που ξεπροβάλλει πανω απο καποιες λιμνες,οπου οι ντόπιοι λενε δεν σταματά να βρεχει ,εγω ειμουνα τυχερος γιατι καποια στιγμη σταμάτησε και οντως δεν ειδα ηλιο ,αλλά εστω και με συννεφια μπορουσα να αναιβω απο τα απότομα βραχια που οδηγουν πανω απο την κατοικια των ντοπιων, και δεν ανέβηκα απο τον καταρράκτη που ηταν ποιο ευκολα οπως μου ειπαν,αλλά απο αλου ,ηταν δυσκολα ολόκληρη αναρρίχηση ωστε να μι πιασει βροχη . Αφου τα καταφερα με την αναρρίχηση, κατεληξα να αναιβενω μια ποιο ευκολη πλαγια με θεα στα δεξια μου ενα τεράστιο ηφαίστειο και η βλάστηση να ειναι εξαφανισμένη,και αν πηγαίνα αριστερα κατω μια πανέμορφη περιοχη που ονομάζεται zora .Μετα απο μεγαλο ταξιδι στα νοτια χαθηκα σε μια ζουγκλα που στο τερμα της ειχε απίστευτες παραλιες με κοραλια (για μπανιο χαχα) ,καπου εκει κοντα σε ενα λοφο υπηρχε και ενα ζευγάρι που απολαμβάναν των ερωτα τους ,μαλιστα γύρω τους ειχαν σχηματιση και μια τεραστια καρδια απο πετρες που μπορουσες να της δεις (οτι εχουν το σχημα καρδιας )μοναχα πετωντας.Αυτο που μου εκανε εντύπωση ηταν ενα βουνο καλυμμένο με χιονι οπου στην κορυφή του ειχε ενα δρακο , τοσο κρυο που κατεβηκα ωστε να βρω ρουχα σωστα και να αναιβω να ανακαλύψω γιατι βρίσκεται εκει αραγες. Περασα χωρία οπου ο καθενας ειχε τα προβλήματα της καθημερινότητας και ειδα το χαος στα δυτικά με πέντε,δεκα καταρακτες να ξεπροβάλλουν ,τοσο εντυπωσιακό που ο ενας ηταν τοσο τεραστιος που έπεφτε σαν απο βουνο, .Ηθελα να δω σε τη κοσμο ζω,ειναι νησί τη ειναι? βρηκα και ενα σπιτι οπου ενας περιεργως κοιταζε τα αστρα.Και πηγαίνοντας βοριά υπήρχε κρυο ,δεν υπήρχε βλάστηση ,και αντις για θάλασσα οπως περίμενα ειδα μια τεραστια χαραδρα ..ταφρος ..οπου απέναντί ειχε γη ..αδύνατο να το περασεις, ποτε δεν θα μαθω τη υπήρχε εκει. Καπια στιγμη σκέφτηκα οτι αφου σχεδον ταξιδεψες παντου ,πρεπει να αναιβεις και στο ψηλότερο σημειο ,αερας ,χιονι ,δυσκολα να αντέξεις τελικα έφτασα πολυ ψηλα αλα δεν τα καταφερα, η συνείδηση μου ειπε οτι ειναι αδύνατον να αναιβεις ψηλοτερα γιατι δεν αντεχεις,δεν βρηκα κορυφή μετα αρχιζε πικνει ομιχλη δεν εβλεπες τιποτα,αλλά ειδα την τεραστια έρημος. Καλωσήρθατε στο breath of the wild...Καλωσήρθατε στην νεα γενια παιχνιδιών κονσολων..

(Να πω εδω οτι το παιχνιδι το τερματισα χωρις το master sword γιατι ειχα βαλει μπολικο πραγμα στην αντοχη .Το παιχνιδι παίξτε το σε οσο ποιο μεγάλη οθονη μπορείτε και ζήστε το ταξιδι .Αν δεν ταξιδευει η ψυχη και η καρδια σας δεν θα.το απολαύστε. Και παλι καλωσήρθατε στη νεα γενια. )
The administrator has disabled public write access.