TOPIC: Φωτογραφίες από συλλογές/boxsets/limited editions

Φωτογραφίες από συλλογές/boxsets/limited editions 2 years 8 months ago #85

• Miss Torrance
  • Miss Torrance's Avatar
  • 0110100110er
  • Thank you received: 22
kjtzemis wrote:
Πολλα μπραβο και απο εδω για την συλλογαρα σου και σε ευχαριστω και παλι για την βοηθεια.
Θα ποσταρω και εγω το ενα και μοναδικο μου αποκτημα (προσφατη αγορα απο ebay και ζελατινατο σε πολυ καλη τιμη, σε σχεση δλδ με το ποσο το εδιναν αλλοι), χωρις ελληνικους υποτιτλους αλλα δεν πειραζει.

Warning: Spoiler! [ Click to expand ]

Μεγιές λοιπόν!
Την είχα πάρει κι εγώ από το Αμερικάνικο amazon αλλά σε dvd,σε σχεδόν εξευτελιστική τιμή θα έλεγα! :whistle:
Με τη ταινία δε τρελάθηκα αλλά πολύ καλή έκδοση! :like:

Υ.Γ 1 : Αν το βιβλίο που φαίνεται στην ακρόυλα,είναι και η "Η Λάμψη" πολλά περισσότερα :like::like::like::like::like:;)
Υ.Γ2: Σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! :hellyeah:
"We all make choices.But in the end,our choices make us."
Last Edit: 2 years 8 months ago by Miss Torrance.
The administrator has disabled public write access.

Φωτογραφίες από συλλογές/boxsets/limited editions 2 years 8 months ago #86

• Captain_Zaraki
  • Captain_Zaraki's Avatar
  • Unboxholic
  • Thank you received: 2025
@Miss Torrance Απιστευτα ομορφο το εξωφυλλο του Steelbook!!!! :hellyeah:Btw, περνω ιδεες και για καμια ταινια απο αυτα που ποσταρεις οχι τιποτα αλλο χαχαχα! :D
@kjtzemis Ντουκι φιλε! :hellyeah:Πολυ ωραια αγορα!Καλη συνχεια με την συλλογη!!!

Φωτογραφίες από συλλογές/boxsets/limited editions 2 years 8 months ago #87

• kjtzemis
  • kjtzemis's Avatar
  • Payment receiver
  • Thank you received: 21
@Miss Torrance
Σευχαριστω πολυ, ναι η ταινια οντως δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο, εμενα μου αρεσε αλλα σιγουρα δεν θα την εβαζα μεσα στις καλυτερες μου, αλλα προσωπικα λογος αγορας σε πολλες ταινιες που εχω στην wishlist μου δεν ειναι απλα το να ειναι τρομερη η ταινια, απλα μου φτανει να μου αρεσει ειτε ο ηθοποιος (στην συγκεκριμενη περιπτωση Jolie :silly:) ειτε το ολο εικαστικο οπως πχ τα καλουδια που εχει μεσα ειτε τα πανεμορφα boxsets και steelbooks.
Εχω τρελαθει και θελω να βρω οπως και δηποτε το the shallows limited edition (limited) το οποιο μεχρι πριν λιγο καιρο το εβρισκα zavvi και τωρα για κακη μου τυχη δεν το εχουν.
Στο θεμα τιμης του wanted αν θυμαμαι καλα απο 25-30Ε ειχε σε σχεση με αλλους πολιτες οπως ειπα που η τιμη τους επαιζε πολυ παραπανω.
Οσο για το βιβλιο ναι η λαμψη ειναι του king το οποιο ολο λεω να το διαβασω αλλα λογο δουλειας (βραδυ) ποτε δεν βρισκω χρονο.

@captain zaraki
σευχαριστω πολυ φιλε μου, ας ελπισω να υπαρξει και συνεχεια στην συγκεκριμενη συλλογη αν και για πολλα πολλα δεν ειμαι αλλα θα δειξει.
Last Edit: 2 years 8 months ago by kjtzemis.

Φωτογραφίες από συλλογές/boxsets/limited editions 2 years 8 months ago #88

• KazumaHazuki
  • KazumaHazuki's Avatar
  • Payment receiver
  • Thank you received: 50
Ωραία κομμάτια Miss Torrance και kjtzemis!

Enter The Dragon

Φωτογραφίες από συλλογές/boxsets/limited editions 2 years 8 months ago #89

• Miss Torrance
  • Miss Torrance's Avatar
  • 0110100110er
@kjtzemis Έτσι είναι!Ο καθένας φτιάχνει τη συλλογή του για διαφορετικούς λόγους και με διαφορετικά κριτήρια! :)To Wanted νιώθω λες και το έκλεψα βασικά,μιας και το πήρα γύρω 10-12 ευρώ μαζί με μεταφορικά από Αμερική...αψυχολόγητο το shipping!
Το Shallows δε το έχω ψάξει να σου πω την αλήθεια.Είναι (επίσης) αψυχολόγητο ποιά steelbooks βγαίνουν sold out πάντως!
Ισως μπορέσεις να το βρείς από κάποιον third-party seller από amazon...ρίξε μια ματιά!

@Captain_Zaraki Σ'ευχαριστώ για άλλη μια φορά!Αν έχεις πάρει έστω και μια ιδέα για ταινία,εγώ είμαι ευχαριστημένη πάντως! :P

@KazumaHazuki Πολύ όμορφη προσθήκη και πολύ προσεγμένη έκδοση! :like:Keep it up! :):hellyeah:
The following user(s) said Thank You: KazumaHazuki

Φωτογραφίες από συλλογές/boxsets/limited editions 2 years 8 months ago #90

• Miss Torrance
  • Miss Torrance's Avatar
  • 0110100110er
Ας πάμε και λίγο στα οσκαρικά..για λόγους..!
Λίγο "αβανταδόρικος" ο ρόλος για τον McConaughey (είμαι κι εγώ "λίγο" προκατατειλημμένη") αλλά κατά τα άλλα πολύ καλή ταινία!

Fun fact: Η ταινία είχε το σοκαριστίκο budget των 250$ για τον τομέα του μακιγιάζ...ένας από τους τομείς που βραβεύτηκε δηλαδή με Όσκαρ! :side:

Η Γερμανική Koch Media έχει βγάλει μια σειρά από steelbooks με αυτό το ιδιαίτερο εικαστικό.Όχι τόσο ιδιαίτερο,όσο λιτό και to the point βασικά.
Τα θέλουμε και αυτά!

"Would you stop starin' at her tits, Rayon, you're startin' to look normal."

Φωτογραφίες από συλλογές/boxsets/limited editions 2 years 8 months ago #91

• kjtzemis
  • kjtzemis's Avatar
  • Payment receiver
  • Thank you received: 21
Σας ευχαριστώ και εγώ όλους.

@miss Torrance
Θα ήθελα πολύ να δω μια φωτο με ολόκληρη την συλλογή σου από ταινίες αν σου είναι εύκολο γιατί με ένα ένα κομμάτι δεν χορταινουμε :D:P

Φωτογραφίες από συλλογές/boxsets/limited editions 2 years 8 months ago #92

• StrikeX
  • StrikeX's Avatar
  • Unboxholic
  • Thank you received: 988
Φοβερα ολα. Ισχυει πως το Wanted σαν ταινια δεν ηταν τιποτα τρομερο αλλα η εκδοση αυτη τα εσπαγε. Απο οτι θυμαμαι ουτε το video game που ειχα παιξει ηταν κατι το τρομερο.

Φωτογραφίες από συλλογές/boxsets/limited editions 2 years 8 months ago #93

• Miss Torrance
  • Miss Torrance's Avatar
  • 0110100110er
@kjtzemis Δυστυχώς είναι τόσο μικρός ο χώρος μου,που δεν είναι όλα σε ένα σημείο μαζεμένα!Είναι απλωμένα σχεδόν παντού αρα δε βγαίνει φώτο της προκοπής! Άσε που θα spoil-άρω και τα μελλοντικά uploads! :P
Ενα-ένα λοιπόν,να αναφέρουμε και καμιά λεπτομέρεια για τη ταινία να λέμε και καμιά κουβέντα! ;)

@StrikeX Δε το είχα δοκιμάσει το game!Απ'όσο ξέρω διαδραματίζεται μετά τα γεγονότα της τανίας,χρονικά.Πάντως και το game και η ταινία είναι ελάχιστα βασισμένα στο κόμικ..ίσως πρέπει να το διαβάσω κάποια στιγμή γιατί φαίνεται να έχει προοπτικές! :)

Φωτογραφίες από συλλογές/boxsets/limited editions 2 years 8 months ago #94

• StrikeX
  • StrikeX's Avatar
  • Unboxholic
Miss Torrance wrote:
@kjtzemis Δυστυχώς είναι τόσο μικρός ο χώρος μου,που δεν είναι όλα σε ένα σημείο μαζεμένα!Είναι απλωμένα σχεδόν παντού αρα δε βγαίνει φώτο της προκοπής! Άσε που θα spoil-άρω και τα μελλοντικά uploads! :P
Ενα-ένα λοιπόν,να αναφέρουμε και καμιά λεπτομέρεια για τη ταινία να λέμε και καμιά κουβέντα! ;)

@StrikeX Δε το είχα δοκιμάσει το game!Απ'όσο ξέρω διαδραματίζεται μετά τα γεγονότα της τανίας,χρονικά.Πάντως και το game και η ταινία είναι ελάχιστα βασισμένα στο κόμικ..ίσως πρέπει να το διαβάσω κάποια στιγμή γιατί φαίνεται να έχει προοπτικές! :)
Κοιτα γενικα σπανια ενα παιχνιδι να βγει καλο απο ταινια. Γενικα το βρηκα μικρο σε διαρκεια και σχετικα ευκολο. Τωρα για το κομικ δεν ξερω και πολλα δεν το εχω ψαξει.

Φωτογραφίες από συλλογές/boxsets/limited editions 2 years 8 months ago #95

• Miss Torrance
  • Miss Torrance's Avatar
  • 0110100110er
StrikeX wrote:
Κοιτα γενικα σπανια ενα παιχνιδι να βγει καλο απο ταινια. Γενικα το βρηκα μικρο σε διαρκεια και σχετικα ευκολο. Τωρα για το κομικ δεν ξερω και πολλα δεν το εχω ψαξει.

Μεγάλη αλήθεια!Αν αφαιρέσεις το πιο πρόσφατο Mad Max, από games,που ήταν αρκετά "τίμιο" δε έχω άλλο παράδειγμα...και είναι πολλά που έχουν προσπαθήσει! :unsure:

Φωτογραφίες από συλλογές/boxsets/limited editions 2 years 8 months ago #96

• StrikeX
  • StrikeX's Avatar
  • Unboxholic
Miss Torrance wrote:
StrikeX wrote:

Μεγάλη αλήθεια!Αν αφαιρέσεις το πιο πρόσφατο Mad Max, από games,που ήταν αρκετά "τίμιο" δε έχω άλλο παράδειγμα...και είναι πολλά που έχουν προσπαθήσει! :unsure:
Να πω την αληθεια δεν επαιξα αν και ειδα την ταινια. Απο οτι ειδα ομως ναι ισχυει αρκετα τιμιο. Βασικα τα Lord of The Rings βρηκα παρα πολυ καλα παιχνιδια ειδικα το 2ο με αγαπημενο το 3ο που ειχα λιωσει και μονος μου αλλα και Co-op.