TOPIC: Ε3 2019

Ε3 2019 3 months 5 days ago #61

• ConstantinosRed
  • ConstantinosRed's Avatar
  • Unboxholic
  • Thank you received: 2311
Δεν λέει για switch αλλά προς το τέλος δείχνει το σήμα του χαχα..Whatever..Πολύ καλοδεχούμενο..Φοβερό παιχνίδι..Όσοι δεν το πέξατε να η ευκαιρία σας..

Last Edit: 3 months 5 days ago by ConstantinosRed.
The administrator has disabled public write access.

Ε3 2019 3 months 5 days ago #62

• ConstantinosRed
  • Unboxholic
Μου άρεσε πολύ το direct..Ένας σκασμός από παιχνίδια..Ωραία collections...Ένα απρόσμενο port που υπήρχαν φήμες αλλά ήμουν αρκετα σκεπτικός ( witcher 3)..Και στο τέλος έσκασε και μια βόμβα...Που επίσης υπήρχαν φήμες αλλά δεν τις πίστευα και πολύ...

Επίσης το Wii u με το Switch είναι η νύχτα με τη μέρα όσο αφορά τη υποστήριξη με τα third parties..Είναι insane! :like:

Υ.Γ:Astral Chain!!! :hellyeah:

Ε3 2019 3 months 5 days ago #63

• marius_octavus
  • marius_octavus's Avatar
  • Loader
  • Thank you received: 246
πολύ ωραίο direct. με ουσία. πολύ ωραία παιχνίδια, αρκετά και βγαίνουν σύντομα.
αλλά δεν έπρεπε να το δω. όταν είδα το astral chain άρχισα να κλαίω. θα μας κάνει να πούμε το ψωμί ψωμάκι η nintendo

Ε3 2019 3 months 5 days ago #64

• ConstantinosRed
  • Unboxholic
marius_octavus wrote:
πολύ ωραίο direct. με ουσία. πολύ ωραία παιχνίδια, αρκετά και βγαίνουν σύντομα.
αλλά δεν έπρεπε να το δω. όταν είδα το astral chain άρχισα να κλαίω. θα μας κάνει να πούμε το ψωμί ψωμάκι η nintendo

Kamiya σαν supervisor μαζί με τον Director του Nier Automata..Άντε γεια...Το "Devil May Cry V" του switch όπως το λένε αρκετοί και φαίνεται να μην έχουν πολύ άδικο.. :hellyeah:
Last Edit: 3 months 5 days ago by ConstantinosRed.

Ε3 2019 3 months 5 days ago #65

• simovitch123
  • Unboxholic
  • Thank you received: 979
Το Astral Chain δείχνει καταπληκτικό, Action game από την Platinum με πολύ βάθος στο σύστημα μάχης του, πανέμορφο εικαστικό και απ'ότι φαίνεται δυνατό story, bring it!! :hellyeah::hellyeah:

Ε3 2019 3 months 5 days ago #66

• Gio_S
  • Packer
  • Thank you received: 124
Πρέπει να παίξω το Breath of the Wild asap... Το trailer του sequel είναι τόσο μα τόσο στα μέτρα μου, και ήρθε πραγματικά από το πουθενά.
Δεν πρόλαβα να δω live την παρουσίαση αλλά από τι βλέπω τώρα ήταν υπερπλήρης.

Ε3 2019 3 months 5 days ago #67

• KTI23
  • Courier
  • Thank you received: 171
Παιδιά με το πλέον διαμορφωμένο μου wishlist συνειδητοποιώ ότι θα μείνω ταπί (και) το 2020. έχουμε και λέμε :
- Cyberpunk 2077
- Elden Ring
- Ghostwire Tokyo
-Vampire the masquerades
- Pokemon shield
-Ηalo infinite
- Fire emblem
- BOTW και BOTW sequel +ότι άλλο προκύψει

Χαίρομαι που επιτέλους υπάρχει κάτι στον ορίζοντα και για το PC(Death stranding & RDR2 λέμε και κλαίμε) γιατί έχουμε βαλτώσει σύν ότι το switch έχει πάρει φωτιά αλλά το πορτοφόλι μου πραγματικά θα πονέσει
Last Edit: 3 months 5 days ago by KTI23.

Ε3 2019 3 months 4 days ago #68

• ConstantinosRed
  • Unboxholic
Ξερω ότι δεν ισχύει για όλους αλλά για μενα η φετινή Ε3 ηταν πολύ χορταστική και μου εδωσε μπόλικα παιχνίδια για τα δικά μου γουστα..Μην ξεχνάτε βαδίζουμε προς το τελος αυτης της γενιας και το φινάλε δείχνει εξαιρετικό..
The following user(s) said Thank You: GrayFox46

Ε3 2019 3 months 4 days ago #69

• simovitch123
  • Unboxholic
  • Thank you received: 979
ConstantinosRed wrote:
Ξερω ότι δεν ισχύει για όλους αλλά για μενα η φετινή Ε3 ηταν πολύ χορταστική και μου εδωσε μπόλικα παιχνίδια για τα δικά μου γουστα..Μην ξεχνάτε βαδίζουμε προς το τελος αυτης της γενιας και το φινάλε δείχνει εξαιρετικό..
2017/2019 ''God -Tier'' gaming χρονιές και το 2020 παίζει να είναι ''Best of all time'' κατηγορία... Μόνο το πρώτο 4μηνο του 20' να δει κανείς (όπου μάλλον θα έχει και Last of Us 2 μέσα) ανατριχιάζει. Ελπίζω το Elden Ring να μην βγει Μάρτιο/Απρίλιο που συνήθως βγαίνουν τα παιχνίδια της From, γιατί θα μας αποτελειώσουν. :P
Last Edit: 3 months 4 days ago by simovitch123.

Ε3 2019 3 months 1 day ago #70

• ConstantinosRed
  • Unboxholic
Περίμενα ότι θα βλέπαμε κάτι απο Bayonetta 3 σε αυτή τη Ε3...Η Platinum πάντως διαβεβαίωσε ότι το development πηγαίνει παρα πολύ καλά και μάλιστα είναι τόσο αισιόδοξοι ώστε να πιστεύουν πως θα νε το καλύτερο παιχνίδι που έχουν φτιάξει!!!

Έχει λογική πάντως στο ότι επέλεξαν να μην δέιξουν κάτι..Το παιχνίδι αποκλείεται να βγει το 19 και έχουν είδη το Astral Chain που βγαίνει σε λίγους μήνες οποτε δεν υπήρχε λόγος να το επισκιάσουν με το Bayo 3..Πιστεύω πως σε κάποιο direct προς το τέλος του χρόνου θα μας δείξουν κάτι...Αν έπρεπε να μαντέψω ημερομηνία κυκλοφορίας αυτή θα ταν Holiday 2020 (Νοέμβρης-Δεκέμβρης κάπου εκεί)..
Last Edit: 3 months 1 day ago by ConstantinosRed.

Ε3 2019 3 months 1 day ago #71

• GrayFox46
  • GrayFox46's Avatar
  • Geia-xara-unboxer
  • Thank you received: 292
Και γω ειμαι υπερκαλυμμρνος απο την ε3. Μια χαρα, φουλ παιχνιδακια που δεν θα τα παιξω καν ολα.
http://www.mariowiki.com/images/9/95/Frog_Mario_SM[IMG]www.mariowiki.com/images/9/95/Frog_Mario_SM
The following user(s) said Thank You: ConstantinosRed

Ε3 2019 2 months 3 weeks ago #72

• Gio_S
  • Packer
  • Thank you received: 124

Τελικά η φετινή Ε3 ήταν πιο γελοία από όσο νόμιζα, αν και παίζει ρόλο το ότι λίγες παρουσιάσεις είδα live. Ώρες ώρες αισθάνομαι λες και απευθύνονται σε 10χρονα.
Ένας ακόμα λόγος που θεωρώ πως η Nintendo είχε την καλύτερη παρουσία, πέρα του ότι είχε το καλύτερο περιεχόμενο και αποκλειστικούς τίτλους, είναι επειδή ήταν straight to the point χωρίς φανφάρες και λοιπές μαλακίες.
Για να μην παρεξηγηθώ, από περιεχόμενο και εμένα με κάλυψε η Ε3, παρότι πήξαμε στα cinematics, γιατί έτσι και αλλιώς το 2019 είναι αρκετά γεμάτο (μόνο το Death Stranding μου αρκεί, ενώ με ενδιαφέρουν πάρα πολλά ακόμα παιχνίδια, όπως τα Control, The Outer Worlds, Doom Eternal, Wolfenstein : Youngblood, Hollow Knight : Skillsong κτλ. Θα πρόσθετα πολλά ακόμα αν είχα Switch) και το 2020 θα έχει μερικά από τα πιο αναμενόμενα παιχνίδια για εμένα προσωπικά (Cyberpunk 2077, λογικά The Last of Us Part II, ίσως Elder Ring, Deathloop κ.α.). Άλλωστε ακόμα δεν έχω προλάβει να παίξω όχι μόνο πολλά φετινά παιχνίδια, αλλά γενικότερα πολλά παιχνίδια αυτής της γενιάς.
Αυτό που με ενοχλεί είναι το πώς παρουσιάζεται συνήθως αυτό το περιεχόμενο, όχι το περιεχόμενο το ίδιο. Προσωπικά δεν θα με ενοχλούσε καθόλου το να υιοθετήσουν όλο και περισσότερες εταιρείες το μοντέλο των directs της Nintendo, από την στιγμή που δεν αλλάζουν τακτική στις Ε3.
Last Edit: 2 months 3 weeks ago by Gio_S.