TOPIC: Ε3 2019

Ε3 2019 3 months 3 weeks ago #1

• ConstantinosRed
  • ConstantinosRed's Avatar
  • Unboxholic
  • Thank you received: 2311
Για χώστε μέσα ότι νέο έχετε από τη επερχόμενη Ε3 καθώς και διάφορες προσδοκίες/εκτιμήσεις κτλπ..

Προσωπικά περιμένω μια...περίεργη Ε3..Ελπίζω πως θα νε περίεργη με τη καλή εννοια..Παρόλο που βαδίζουμε προς το τέλος αυτής της γενιάς θεωρώ πως έχει πράγμα ακόμη να δώσει....

Η Nintendo είναι αυτή που προς το παρών μου δέιχνει ποιο "γεμάτη" σε σχέση με τους άλλους..Απλά δείτε τι παιχνίδια θα βγάλει αυτό το καλοκαίρι! :hellyeah:

Έχει ενδιαφέρον και το πως θα κινηθεί η Microsoft φέτος..Ελπίζω να μην μείνει μόνο στις υπηρεσίες αλλά να μας δείξουν και τους πρώτους καρπούς από τα studio που πήρε...

Anw καλή Ε3 να χουμε παίδες!
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: simovitch123

Ε3 2019 3 months 2 weeks ago #2

• simovitch123
  • Unboxholic
  • Thank you received: 979
Περιμένω και εγώ να δω μια Microsoft με αποκλειστικούς αυτή την φορά τίτλους από τα νεα της Studio και όχι μόνο την κλασσική τριάδα ( Halo-Gears-Forza).

Είμαι απίστευτα ενθουσιασμένος για οτιδήποτε νέο ανακοινώσει η Capcom, που τα τελευταία 2μιση χρόνια ζει ξανά τις επικές της στιγμές από την χρυσή της εποχή της προπροηγούμενης γενιάς. Φημολογείται η αποκάλυψη του Resident Evil 3 Remake (ίσως είναι λίγο νωρίς, αν και θα'χουν αρκετά assets έτοιμα) με ημερομηνία κυκλοφορίας Ιανουάριο 2020. Πίστευα πως το επόμενο Resident Evil παιχνίδι θα ήταν το 8, αλλά φημολογείται πως ίσως είναι Next-gen κυκλοφορία.
Προσωπικά θα ήθελα και ένα νέο Onimusha, παρ'όλο το γεγονός πως το ''Samurai/Feudal Japan-genre'' έχει πρόσφατα δει πολλές μεγάλες κυκλοφορίες.

Τρέχουν τα σάλια μου για το νέο Fromsoftware/Miyazaki-George R. R. Martin game που ουσιαστικά είναι σχεδόν επιβεβαιωμένο. Bring it! :hellyeah:

Το Hype έχει χτυπήσει κόκκινο όσον αφορά το Cyberpunk 2077 οπότε ελπίζω να δούμε μια ικανοποιητική του παρουσίαση. Ζητάω πολλά που θέλω να κυκλοφορήσει φέτος, λογικά εκεί γύρω στον Οκτώβριο? Μάλλον ναι, με το Death Stranding να έρχεται τον Νοέμβρη.

Προσεύχομαι και ελπίζω να δούμε την επιστροφή του Shinji Mikami, γιατί ειλικρινά δεν έχω ιδέα τι κάνει αυτή την στιγμή, μετά το Evil Within ψιλοεξαφανίστηκε. (έδωσε βέβαια κάποιες συμβουλές για το TEW2).

Όσον αφορά την Nintendo, όπως είπε και ο Κώστας είναι πραγματικά ΠΟΛΥ γεμάτη αυτή την στιγμή χαχαχα, δεν ξέρω τι άλλο χρειάζεται να ανακοινώσουν. Ίιισσωως να μας δείξουν Metroid Prime 4?? Δύσκολο τόσο σύντομα, μετά την όλη φάση που η ανάπτυξη ξεκίνησε πάλι απ'το μηδέν ε?
Νομίζω στο Twitter διάβασα πως σύντομα θα μας δείξουν το Bayonetta 3 και ο Kamiya έκανε retweet. Χμμ...

Τέλος η Sony αν και δεν είναι στην E3, μας έδειξε πως συμμετέχει και αυτή στο πνεύμα των γιορτινών αυτών ημερών με τον δικό της τρόπο, με όσα ανακοίνωσε τις τελευταίες μέρες και όσα θα ανακοινώσει σύντομα. :like:

Αυτά για την ώρα όσον αφορά τις προσδοκίες μου, καλή E3 σε όλους παιδιά. :hellyeah:
The following user(s) said Thank You: ConstantinosRed

Ε3 2019 3 months 2 weeks ago #3

• ConstantinosRed
  • Unboxholic
Είναι λίγο γρήγορα νομίζω για το Metroid Prime 4 ειδικά αφού μάθαμε ότι το άρχισαν από τη αρχή πριν κάτι μήνες χαχα..

Ο Kamiya είναι και στο Astral Chain για το Switch το οποίο φαίνεται πολύ δύνατό χαρτί !!Βγαίνει και προς το τέλος του καλοκαιριού νομίζω..

Βέβαια πάει καιρός από τότε που ανακοίνωσαν το Bayonetta 3 οπότε είναι πιθανόν να μας δείξουν κάτι...
Last Edit: 3 months 2 weeks ago by ConstantinosRed.

Ε3 2019 3 months 2 weeks ago #4

• MindCrusherXx
  • MindCrusherXx's Avatar
  • Loader
  • Thank you received: 123
Εγώ είδα πριν λίγο το preE3 Framerate, παρακαλάω να βγει αληθινός ο NikeFerrari με την πρόβλεψη για Bioshock!

Ε3 2019 3 months 2 weeks ago #5

• marius_octavus
  • marius_octavus's Avatar
  • Loader
  • Thank you received: 246
cyberpunk, το 2ο παιχνίδι που ετοιμάζει για το 2021, fallen order, τα της nintendo, τα νέα "αποκλειστικά" του xbox και ίσως κάποια νέα για την νέα κονσόλα(δεν νομίζω παρουσίαση), το παιχνίδι της fromsoftware με τον martin, splinter cell απο τη ubisoft. και φυσικά Age of Empires 4

Ε3 2019 3 months 2 weeks ago #6

• ConstantinosRed
  • Unboxholic
Το Gamestop έχει καταχωρήσει στο database του περισσότερα από 20 μη ανακοινωθέν παιχνίδια του Switch...Δηλαδή μπορεί να νε καινούργια IP/επανακυκλοφορίες παιχνιδιών του Wii U και φυσικά παιχνίδια από third parties...Όπως και να χει περιμένουμε μπόοοολικο πράγμα για τη υβριδική κονσόλα της Ninty...

Υ.Γ:Ακόμη και χωρίς αυτά τα 20 + η χρονιά και ειδικά το καλοκαίρι δέιχνει εξαιρετικά γεμάτο για το Switch...Πάει καιρός να δω τόσο γεμάτο καλοκαίρι για μια κονσόλα..
Last Edit: 3 months 2 weeks ago by ConstantinosRed.

Ε3 2019 3 months 2 weeks ago #7

• simovitch123
  • Unboxholic
  • Thank you received: 979
simovitch123 wrote:
Προσεύχομαι και ελπίζω να δούμε την επιστροφή του Shinji Mikami, γιατί ειλικρινά δεν έχω ιδέα τι κάνει αυτή την στιγμή, μετά το Evil Within ψιλοεξαφανίστηκε. (έδωσε βέβαια κάποιες συμβουλές για το TEW2).

OMG, υπάρχει τελικά πιθανότητα να δούμε την επιστροφή του θεού Mikami στην E3. :woohoo:
unboxholics.com/news/gaming/63951-the-ev...lyfthei-stin-e3-2019

Ε3 2019 3 months 2 weeks ago #8

• only_human1987
  • Payment receiver
  • Thank you received: 13
Αυτό που περιμένω περισσότερο να δω στην Ε3 είναι λεπτομέρειες για το S.T.A.L.K.E.R. 2.Μετά το teaser wallpaper και το soundtrack στη σελίδα του παιχνιδιού στο Facebook επικρατεί σιγή ιχθύος.Ούτε ένα post εδώ και εβδομάδες.Άρα θέλω να πιστεύω οτι κάτι ετοιμάζουν για την Ε3.Αυτή είναι και η πρόβλεψη μου.
Θα περίμενα επίσης να δω gameplay απο το Death Stranding αλλά το είδαμε ήδη και η Sony δεν θα έχει παρουσία στην Ε3.Και κάτι για το Ghost of Tsusima αλλά όπως είπα μάλλον το κόβω δύσκολο.
Περιμένω να δω και κάποιο demo για το Cyberpunk 2077.Για τα υπόλοιπα θα τα πούμε αφού ανακοινωθούν.
Καλή Ε3 να έχουμε παιδιά. ;)

Ε3 2019 3 months 2 weeks ago #9

• NikeFerrari
  • NikeFerrari's Avatar
  • Moderator
  • Thank you received: 1618
Υπάρχουν διάφορες φήμες και πλέον διαρροές αλλά και inside info που όσο μπόρεσα αγνόησα και σε κάποιες πήγα κόντρα στις προβλέψεις μου, για να είναι ακόμη πιο ενδιαφέρουσα για μένα προσωπικά η Ε3. ;)Είτε αφορούν Fable 4, The Evil Within 3, νέο Darksiders, το Watch Dogs 3 που εν τέλη διέρρευσε, κτλ.

Για να δούμε.

Ε3 2019 3 months 1 week ago #10

• ConstantinosRed
  • Unboxholic
Η φετινή Ε3 δεν είχε τόσες διαρροές νομίζω όπως τα προηγούμενα χρόνια!

Ε3 2019 3 months 1 week ago #11

• ConstantinosRed
  • Unboxholic
Από τα ποιο αναμενόμενα παιχνίδια για μένα και περιμένω να μας δείξουν κι άλλα στη Ε3...Δεν μπορείς να μην ενθουσιαστείς όταν ακους Platinum Games και Hideki Kamiya... :hellyeah:
Last Edit: 3 months 1 week ago by ConstantinosRed.

Ε3 2019 3 months 1 week ago #12

• The_monster
  • The_monster's Avatar
  • Shipper
  • Thank you received: 132
ConstantinosRed wrote:
Από τα ποιο αναμενόμενα παιχνίδια για μένα και περιμένω να μας δείξουν κι άλλα στη Ε3...Δεν μπορείς να μην ενθουσιαστείς όταν ακους Platinum Games και Hideki Kamiya... :hellyeah:
Πολύ ωραίο trailer! Δεν γίνεται να μην θες να το δοκιμάσεις. Εγγυημένη ποιότητα λόγω Platinum όπως λες Κώστα.
The following user(s) said Thank You: ConstantinosRed