Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Σπάστε τα Χειριστήρια!

Σπάστε τα Χειριστήρια! 2 years 11 months ago #1

• Hechmanic369
  • Hechmanic369's Avatar
  • Unpacker
  • CATCH-A-RIIIIDE!!!
  • Thank you received: 419
Εδώ θα μιλάμε για τις πιο rage στιγμές που έχουμε περάσει. Τι μας εξόργισε τόσο πολύ ενώ παίζαμε σε σημείο που να κλείσουμε το game ή να σπάσουμε τίποτα ή οτιδήποτε άλλο. Δώστε πόνο μάγκες (αλλα με μέτρο ;)) , πείτε τις εμπειρίες σας και να κάνουμε ωραία κουβεντούλα.

Δεν θα μπορέσω να ξεχάσω τότε που έπαιζα Dead Space 3 στην τέρμα δυσκολία πόσο την πίστη μου έβγαλε το σημείο που έπρεπε να μπω μέσα στο τέρας για να κάνω κάτι (ουτε που θυμάμαι τι)!!!! Δηλαδή ήμουνα που ήμουνα με έναν γεμιστήρα έπρεπε να φάω και 20 άτομα :lol:Μία εβδομάδα πάλευα να το περάσω χαχαχα! Ακόμα το θυμάμαι.
The administrator has disabled public write access.

Σπάστε τα Χειριστήρια! 2 years 11 months ago #2

• Chrissaliv
  • Chrissaliv's Avatar
  • Payment receiver
  • Thank you received: 6
η πιο rage στιγμη μου ειναι στο god of war 3 στο hard γυρω στο τελος του παιχνιδιου επρεπε να σκοτωσω 2 κωλοσκηλα κι δεν μπορουσα να τα σκοτωσω βαραγα το
κεφαλι μου στο τειχο (στην κυριολεξια) τοσο δυσκολο ηταν :angry:

Σπάστε τα Χειριστήρια! 2 years 11 months ago #3

• NikeFerrari
  • NikeFerrari's Avatar
  • Moderator
  • Που να σε φάειν η Unboxed Μούλαν!
  • Thank you received: 1580
Ωραίο θέμα.

Νομίζω υπάρχει ήδη όμως παρόμοιο θέμα αλλά δεν ορκίζομαι. Θα το ψάξω για αρχή. Όπως και να'χει:

Οι περισσότερες προσωπικές μου rage στιγμές ως προς το είδος του παιχνιδιού ή τον λόγο, νομίζω είναι στα διάφορα Multiplatfrom FPS λόγω lag. :evil::lol:

COD, Halo, Destiny, Killzone, Crysis, Gears of War, κτλ, κτλ

Κάποια συγκεκριμένη Single Player εμπειρία σε Hard και πάνω δυσκολία ή λόγω κάποιου glitch, corrupted save, κτλ δεν μου έρχεται τώρα αλλά σίγουρα υπήρξαν πάρα πολλές.

Όταν μου έρθει καμιά συγκεκριμένη, θα επανέλθω να την γράψω.
Last Edit: 2 years 11 months ago by NikeFerrari.

Σπάστε τα Χειριστήρια! 2 years 11 months ago #4

• Hechmanic369
  • Hechmanic369's Avatar
  • Unpacker
  • CATCH-A-RIIIIDE!!!
Chrissaliv wrote:
η πιο rage στιγμη μου ειναι στο god of war 3 στο hard γυρω στο τελος του παιχνιδιου επρεπε να σκοτωσω 2 κωλοσκηλα κι δεν μπορουσα να τα σκοτωσω βαραγα το
κεφαλι μου στο τειχο (στην κυριολεξια) τοσο δυσκολο ηταν :angry:

Μηπως λες στο σημειο εκεινο με τον Κερβερο που εκανε spawn κατι σκυλια;;;

Σπάστε τα Χειριστήρια! 2 years 11 months ago #5

• Hechmanic369
  • Hechmanic369's Avatar
  • Unpacker
  • CATCH-A-RIIIIDE!!!
NikeFerrari wrote:
Ωραίο θέμα.

Νομίζω υπάρχει ήδη όμως παρόμοιο θέμα αλλά δεν ορκίζομαι. Θα το ψάξω για αρχή. Όπως και να'χει:

Οι περισσότερες προσωπικές μου rage στιγμές ως προς το είδος του παιχνιδιού ή τον λόγο, νομίζω είναι στα διάφορα Multiplatfrom FPS λόγω lag. :evil::lol:

COD, Halo, Destiny, Killzone, Crysis, Gears of War, κτλ, κτλ

Κάποια συγκεκριμένη Single Player εμπειρία σε Hard και πάνω δυσκολία ή λόγω κάποιου glitch, corrupted save, κτλ δεν μου έρχεται τώρα αλλά σίγουρα υπήρξαν πάρα πολλές.

Όταν μου έρθει καμιά συγκεκριμένη, θα επανέλθω να την γράψω.

Αν υπάρχει σβήστο τότε μην έχουμε δύο ίδια ;)

Σπάστε τα Χειριστήρια! 2 years 11 months ago #6

• Hechmanic369
  • Hechmanic369's Avatar
  • Unpacker
  • CATCH-A-RIIIIDE!!!
Α έχω σπάσει και 2 χειριστήρια εξαιτίας του PES να τα λέμε αυτα! :evil:

Σπάστε τα Χειριστήρια! 2 years 11 months ago #7

• KTI23
  • KTI23's Avatar
  • Shipper
  • Thank you received: 126
H χειροτερη στιγμη για μενα στο Dark Souls ηταν στο boss fight με τον Capra Demon. Πραγματικα παιζει να εφαγα μερες για να το περασω μεχρι που το παρατησα και 1 βδομαδα. Ο κλειστος χωρος και τα βρωμοσκυλα που ειχε ειχαν ως αποτελεσμα ενα σπασμενο ποντικι, ενα ποτηρι και μια παντοφλα στον τοιχο(γιατι ετσι).
Επιπλεον,Τomb of Giants . ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ Γ***ΤΟ!
Τα νευρα μου ειχε σπασει επισης το τελικο boss στον Kingdom Hearts 2(τον ατελειωτο ειχε) και ειχε φυγει ενα χειριστηριο χωρις απωλεια ευτυχως.
Κατα καιρους επισης εχουν φυγει απειρες φορες χειριστηρια σε τουρνουα με φιλους στο Fifa,PES κλπ ενω και ενα ακομη σπασμενο ποντικι και παραλιγο η οθονη λογω υποβιβασης καταταξης στο League of Legends. :P

Οσα θυμηθηκα συνοπτικα :P
UH Discord Group (Unofficial) - discord.gg/GuASeMB - Click για περισσοτερα

Σπάστε τα Χειριστήρια! 2 years 11 months ago #8

• ConstantinosRed
  • ConstantinosRed's Avatar
  • Unboxholic
  • Thank you received: 2183
Στα Souls θυμάμαι αρκετές φορές να χω φθάσει σε αυτό το σημείο..Μια στιγμή που θυμάμαι μιας και το συζητάγαμε και στο thread του Dark Souls 2 ήταν όταν πήγα για πρώτη φορά στον Rotten και τα πήγαινα τόσο καλά που ήθελε ένα hit και πάω και πέφτω μέσα στη λάβα καταλάθως :evil:ούρλιαζα γιατί ήθελα απλά να φύγω από εκείνη τη περιοχή χαχα δεν είχα βρει και τη secrete bonfire και όσο σκεφτόμουν τι θα πέρναγα για να πάω εκεί πάλι :evil:.Από το rage εννοείται πέθανα άπειρες φορές μετά χαχα

Σπάστε τα Χειριστήρια! 2 years 11 months ago #9

• Hechmanic369
  • Hechmanic369's Avatar
  • Unpacker
  • CATCH-A-RIIIIDE!!!
KTI23 wrote:
H χειροτερη στιγμη για μενα στο Dark Souls ηταν στο boss fight με τον Capra Demon. Πραγματικα παιζει να εφαγα μερες για να το περασω μεχρι που το παρατησα και 1 βδομαδα. Ο κλειστος χωρος και τα βρωμοσκυλα που ειχε ειχαν ως αποτελεσμα ενα σπασμενο ποντικι, ενα ποτηρι και μια παντοφλα στον τοιχο(γιατι ετσι).
Επιπλεον,Τomb of Giants . ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ Γ***ΤΟ!
Τα νευρα μου ειχε σπασει επισης το τελικο boss στον Kingdom Hearts 2(τον ατελειωτο ειχε) και ειχε φυγει ενα χειριστηριο χωρις απωλεια ευτυχως.
Κατα καιρους επισης εχουν φυγει απειρες φορες χειριστηρια σε τουρνουα με φιλους στο Fifa,PES κλπ ενω και ενα ακομη σπασμενο ποντικι και παραλιγο η οθονη λογω υποβιβασης καταταξης στο League of Legends. :P

Οσα θυμηθηκα συνοπτικα :P

Κοίταξε εγώ που δεν ήμουν fan των souls μεχρι εδώ και 3-4 μήνες όταν έβαλα από περιέργεια το DS2 κόλλησα. Και τα rage ήταν άπειρα κυριως ολα ήταν στα boss fights. Θυμάμαι ότι είχα ένα μαξιλάρι για ώρα ανάγκης και ευτυχώς που δεν εκλαψα κανένα hardware. :P

Σπάστε τα Χειριστήρια! 2 years 11 months ago #10

• Hechmanic369
  • Hechmanic369's Avatar
  • Unpacker
  • CATCH-A-RIIIIDE!!!
ConstantinosRed wrote:
Στα Souls θυμάμαι αρκετές φορές να χω φθάσει σε αυτό το σημείο..Μια στιγμή που θυμάμαι μιας και το συζητάγαμε και στο thread του Dark Souls 2 ήταν όταν πήγα για πρώτη φορά στον Rotten και τα πήγαινα τόσο καλά που ήθελε ένα hit και πάω και πέφτω μέσα στη λάβα καταλάθως :evil:ούρλιαζα γιατί ήθελα απλά να φύγω από εκείνη τη περιοχή χαχα δεν είχα βρει και τη secrete bonfire και όσο σκεφτόμουν τι θα πέρναγα για να πάω εκεί πάλι :evil:.Από το rage εννοείται πέθανα άπειρες φορές μετά χαχα

Χαχαχα και εγώ την πάτησα έτσι. Ειναι το κλασσικό "Κατσε να παιξω λιγο ds2 να το προχωρησω" και καταλήγεις με το YOU DIED στην οθονη και ταυόχρονα να εχει ξημερωσει η επόμενη μερα. :P

Σπάστε τα Χειριστήρια! 2 years 11 months ago #11

• Captain_Zaraki
  • Captain_Zaraki's Avatar
  • Unboxholic
  • "Aah, you were at my side, all along..."
  • Thank you received: 2005
Χαχαχαχαχαχαχαχα, ωραιο θρεντ :woohoo:
Το μεγαλυτερο rage μου?
Καναμε ενα τουρνουα Tekken 5 (με την παρεα κλπ εννοω εννοειται) και οχι να το παινευτω ( :P) ειμαι αρκετα καλος στο Tekken 5!Ειμασταν λοιπον στο τελικους και ειμασταν 1-1 στα Rounds και πηγαιναμε για το νικητηριο!!!!!!!Εντωμετξυ νικουσα με αρκετα μεγαλη διαφορα εκεινο τον γυρω και ξαφνικα κατι γινεται και καπως "glitchαρεις" ο χαρακτηρας μου και κολλαω!!!!Τους το λεω αλλα δεν με ακουνε και με βγαζει ο αλλος χωρις καμια προσπαθεια :P
Απο τα νευρα μου σηκωθηκα και κοπανησα το χειρηστηριο του ps2 στα "χερια" της πολυθρονας! :whistle:Περιττο να πω οτι το χειρηστηριο οχι μονο εσπασε σε καποιο μερος τους αλλα διαλυθηκε τελειως η μια μερια του!!!!!!Αντε πηγαινε για καινουργιο χειριστηριο μετα....... :P
Last Edit: 2 years 11 months ago by Captain_Zaraki.

Σπάστε τα Χειριστήρια! 2 years 11 months ago #12

• Hechmanic369
  • Hechmanic369's Avatar
  • Unpacker
  • CATCH-A-RIIIIDE!!!
Εχω φαει και εγω τωρα που το λες μεγαλο rage σε fighting παιχνιδι. Πολυ παλια οταν ειχα αγορασει το PS2 ειχε δωρο μαζι το Soul calibur 3. Απο τα πολλα rages εφτασα στο σημειο να ειμαι χωρις χειριστηριο :whistle:Το κοπανησα κυριολεκτικα στον τοιχο μεχρι που εξαϋλώθηκε :PΤα νευρα μου δεν ηταν στα καλυτερα τους τοτε. :lol:
Last Edit: 2 years 11 months ago by Hechmanic369.