TOPIC: Τι παίζω αυτόν τον καιρό;

Τι παίζω αυτόν τον καιρό; 3 months 3 weeks ago #11281

• thanoskaram
  • Wishlister
Πράγματι, είναι λίγα πράγματα στο παιχνίδι καθόλου προφανή και ακόμα και από αυτούς που ψάχνουν εξονυχιστικά, μπορούν να ξεφύγουν. Καταρχάς ,βοηθάει στην κατανόηση του παιχνιδιού να διαβάζεις τις περιγραφές των items, κυρίως των special weapons, των rings, των sorceries, των miracles, των pyromancies, των κλειδιών και γενικά των items που έχουν σημαντικό ρόλο στο progress. Προσωπικά, ψάχνομαι αρκετά με το lore και κάποια achievements σχετίζονται. Π.χ. όταν αποκτήσεις όλα τα παραπάνω(rings, sorceries, pyromancies, miracles, special weapons) πέρνεις achievements και ξέρεις ότι δεν σου λείπει κάποιο κομμάτι του lore. Δε συμβαίνει το ίδιο όμως με τις πανοπλίες, τα απλά όπλα και τις ασπίδες, που είναι άπειρα/ες και έχουν και αυτές lore που για να πάρεις πρέπει να κάνεις grinding σε κάθε mob για να πάρεις drop, το οποίο drop δεν έχεις ιδέα τι μπορεί να είναι γιατί το game δεν σου δίχνει κάποιο κριτήριο για αυτό. Οπότε αν σε ενδιαφέρει το lore, απλά μην ασχολείσαι με τα παραπάνω items. Έχει υπερβολικά δύσκολο λεξιλόγιο και εγώ προσωπικά έχω το google translate στο κινητό κάθε φορά που βλέπω μια λέξη για να μην κάνω alt+tab. Γενικά το lore μου έχει αρέσει πολύ και προτείνω σε κάποιον να το ψάξει μόνος του και συνδέεται με το DS3 σε μεγάλο βαθμό ,ενώ δεν γνωρίζω καλά για το DS2 τι συμβαίνει.
Last Edit: 3 months 3 weeks ago by thanoskaram.
The administrator has disabled public write access.

Τι παίζω αυτόν τον καιρό; 3 months 3 weeks ago #11282

• SupahMari0
  • SupahMari0's Avatar
  • Courier
  • Thank you received: 231
Πάντως παιδιά απ 'ότι κατάλαβα μέχρι τώρα και από κουβέντες που βλέπω να λένε άλλοι το DS2 είναι το "αγκάθι" ανάμεσα σε αυτά τα παιχνίδια, το λιγότερο καλο από όλα.

GrayFox46 wrote:
Ναι ναι δοκίμασε hellblade. Μικρό είναι άλλωστε.
To έπαιξα πρόσφατα πάλι το DS1 στο Switch και εβγαλα και το DLC που δεν είχα την πρώτη φορά. Ύστερα απο Demons, πολλαπλά playthrough (στα της From) σε DS2 Bloodborne DS3 LotF Dark Maus Nioh και λίγο Surge Code Vein... ε μου φάνικε πανεύκολο. Αλλά και πάλι πιστεύω επειδή ήξερα το παιχνίδι αυτό καθεαυτό. Το DS1 (χωρίς ελιτισμούς και ψώνιο, δεν το έπαιξα άλλωστε οταν βγήκε) οταν το έπαιξα ηταν η εποχή που ο κόσμος δεν ήξερε πολύ καλά να παίζει αυτά τα παιχνίδια. Είχα και εγω το ψώνιο να το πάω blind τελείως και δυσκολεύτικα πολύ. Με βοήθησαν τα παιδιά εδω στο forum και οταν ήμουν σε σημείο που το παράτησα, μετα απο καιρό είδα πως παίζεται σωστα και ξεκίνησα πάλι. Σκέψου δεν έκανα skip εχθρούς για να πάω σε ένα σημείο που ήθελα γιατι δεν το έκανα σε άλλα παιχνίδια. Είχα και την φιλοσοφία stealth επειδή αυτά έλιωνα, οπότε δεν πηγαινα γιούργια. Δεν ήξερα να γδυθώ ούτε οτι έπρεπε να ανεβάσω lvl το όπλο μου. Δεν ήξερα μέχρι και μετά τον τερματισμό και αφότου έπαιξα demons τι εστι roll. Στο Bloodborne έμαθα. Όλα αυτά το κάνουν υπερβολικά δυσκολο το παιχνίδι. Γι αυτό και έφτασα σε σημείο να το παρατήσω.

Τώρα πλέον ξέροντας τι εστί From, στο sekiro δεν ηθελα να ζήσω το ίδιο πράγμα. Οπότε ψάχτηκα για items που μπορεί να έχασα ή περιοχή για να έχω ένα πιο φυσιολογικό playthrough.

Άσχετο, αυτό που παρατήρησα με το πρόσφατό μου playthrough στο DS1, οι δυσκολίες που έχει δεν είναι τόσο στα skills αλλά σε θέματα γνώσης. Αυτό ψιλοάλλαξε στα επόμενα games με boss και mobs πανδύσκολα που τους σκάς ελάχιστο dmg.

Σε άλλα νέα, τερμάτισα το Vanquish το οποίο ηταν μια ωραία ευχάριστη λιχουδιά. Δεν το θεωρώ αδικημένο. Είναι για συγκεκριμένο κοινό και δεν έχει το βάθος των bayonetta gameplayka. Αλλά ηταν μια πολύ ωραία platinum games εμπειρία με δυνατότητες για ένα πολύ δυνατό sequel κάποια στιγμή.
Και τώρα παίζω CoD WWII. OK λιγες ώρες ευχαριστων γραφικώ :p
Και μαζί με παρέα παίζω το Ghost Recon Wildlands. Για Co Op μεχρι στιγμής το ευχαριστιέμαι.
Ποτε προλαβαίνεις να τα παίζεις όλα αυτά? :P

Το Demon's Souls δεν νομίζω να κατάφερνα να το παίξω άμα το DS1 μου φάνηκε έτσι. Απέφευγα να δω reviews και gameplay για αυτά τα παιχνίδια, ήταν κάτι άγνωστο για μένα που ακόμα δεν μπορώ να "πιάσω", τα θεωρώ πολύ overrated.

’Αμα κάθε φορα που έχανες σε αρχηγό καθόσουν και ξανασκότωνες όλους τους εχθρούς όσες φορες και αν χρειαζόταν τότε τι να πω... Χαρά στην υπομονή σου. :)Πήρες Platinum στο Sekiro? ’Ακουσα για ένα πολύ δυνατό optional boss αλλα νομίζω και πάλι είναι υπερβολές.

thanoskaram wrote:
Πράγματι, είναι λίγα πράγματα στο παιχνίδι καθόλου προφανή και ακόμα και από αυτούς που ψάχνουν εξονυχιστικά, μπορούν να ξεφύγουν. Καταρχάς ,βοηθάει στην κατανόηση του παιχνιδιού να διαβάζεις τις περιγραφές των items, κυρίως των special weapons, των rings, των sorceries, των miracles, των pyromancies, των κλειδιών και γενικά των items που έχουν σημαντικό ρόλο στο progress. Προσωπικά, ψάχνομαι αρκετά με το lore και κάποια achievements σχετίζονται. Π.χ. όταν αποκτήσεις όλα τα παραπάνω(rings, sorceries, pyromancies, miracles, special weapons) πέρνεις achievements και ξέρεις ότι δεν σου λείπει κάποιο κομμάτι του lore. Δε συμβαίνει το ίδιο όμως με τις πανοπλίες, τα απλά όπλα και τις ασπίδες, που είναι άπειρα/ες και έχουν και αυτές lore που για να πάρεις πρέπει να κάνεις grinding σε κάθε mob για να πάρεις drop, το οποίο drop δεν έχεις ιδέα τι μπορεί να είναι γιατί το game δεν σου δίχνει κάποιο κριτήριο για αυτό. Οπότε αν σε ενδιαφέρει το lore, απλά μην ασχολείσαι με τα παραπάνω items. Έχει υπερβολικά δύσκολο λεξιλόγιο και εγώ προσωπικά έχω το google translate στο κινητό κάθε φορά που βλέπω μια λέξη για να μην κάνω alt+tab. Γενικά το lore μου έχει αρέσει πολύ και προτείνω σε κάποιον να το ψάξει μόνος του και συνδέεται με το DS3 σε μεγάλο βαθμό ,ενώ δεν γνωρίζω καλά για το DS2 τι συμβαίνει.
Είναι και το ότι κάποια items για να τα πάρεις πρέπει πρώτα να κανεις κάποια not-so-obvious-sidequests έτσι ώστε να τα αγοράσεις από συγκεκριμένο χαραχτήρα αργότερα, κάτι που μπορεί πανεύκολα να σου ξεφύγει. Εγώ δεν διάβαζα σχεδόν καθόλου τα item descriptions, δεν μου αρέσει να μαθαίνω έτσι για το lore, είμαι πιο πατροπαράδοτος και αυτό ήταν issue για μένα όταν είχα παίξει και το Bloodborne. Όμως άμα σε τραβάει εσένα σε καταλαβαίνω απόλυτα, πρέπει να σε ενδιαφέρει πολύ πάντως για να έχεις και translator επειδή όντως κάποιες λέξεις είναι... άστα. :)
The following user(s) said Thank You: thanoskaram

Τι παίζω αυτόν τον καιρό; 3 months 3 weeks ago #11283

• GrayFox46
  • GrayFox46's Avatar
  • Geia-xara-unboxer
  • Thank you received: 305
SupahMari0 wrote:
Πάντως παιδιά απ 'ότι κατάλαβα μέχρι τώρα και από κουβέντες που βλέπω να λένε άλλοι το DS2 είναι το "αγκάθι" ανάμεσα σε αυτά τα παιχνίδια, το λιγότερο καλο από όλα.

Το Demon's Souls δεν νομίζω να κατάφερνα να το παίξω άμα το DS1 μου φάνηκε έτσι. Απέφευγα να δω reviews και gameplay για αυτά τα παιχνίδια, ήταν κάτι άγνωστο για μένα που ακόμα δεν μπορώ να "πιάσω", τα θεωρώ πολύ overrated.

’Αμα κάθε φορα που έχανες σε αρχηγό καθόσουν και ξανασκότωνες όλους τους εχθρούς όσες φορες και αν χρειαζόταν τότε τι να πω... Χαρά στην υπομονή σου. :)Πήρες Platinum στο Sekiro? ’Ακουσα για ένα πολύ δυνατό optional boss αλλα νομίζω και πάλι είναι υπερβολές.
Μικρά games είναι αυτά ρε συ. Ούτε μισό playthrough του DS1!! Το Sekiro κόντεψα δυμηνο για να το βγάλω..

Κοίτα και εγω έκραζα μεχρι ενός σημείου το DS2 αλλα σε τελικό πόρισμα έχω βγάλει 2 playthrough και κοιτάζοντας το κουτάκι του το αναπολώ. Μια χαρα παιχνιδάρα ηταν και αυτό. Απλά δεν ηταν DS1 και κακοφανηκε στον κόσμο αρχικά. Δεν είχε το μπλέξιμο των περιοχών, δεν είχε τόσο πρωτότυπα boss κλπ.

Όταν το έκανα αυτό που λες δεν είχα φτάσει καν σε boss. Αλλα είχα φάει πανω απο 10ωρο πριν παω στα gargoyles. Αλλα γενικότερα θυμαμαι οτι και σε περιοχές που καθάριζα, πέθαινα συχνά και φτου και απ την αρχη αντι να τρεξω να πάρω καποιο item που είχα δει.

Εννοείται πως δεν πήρα platinum στο Sekiro (PC το έπαιξα βέβαια σπασμένο αν και το αγόρασα για PS4) και απορρώ πως εσυ κάθεσε και κάνεις πλατίνες games που δεν σου αρέσουν. Εγω τρεις πλατινες έχω κάνεις όλες και όλες. Bloodborne αγορασμένο απο day one το έκανα πλατινα μετα απο κανα τριαρι χρόνια γιατι το επισκεπτομουν ξανα ανα διαστήματα. Driveclub το πρώτο μου παιχνίδι στο PS4 και το έλιωσα απίστευτα πολύ και Spiderman γτ ητα super easy.
http://www.mariowiki.com/images/9/95/Frog_Mario_SM[IMG]www.mariowiki.com/images/9/95/Frog_Mario_SM

Τι παίζω αυτόν τον καιρό; 3 months 3 weeks ago #11284

• KosD
  • KosD's Avatar
  • Package receiver
  • Thank you received: 480
Τελείωσα το Ori and the Blind Forest
Διασκέδασα πάρα πολύ το platforming του, πολύ ωραίο flow και αρκετά απαιτητικό σε σημεία (το έπαιζα στο hard αλλά δεν ξέρω αν αλλάζει το level design, εχθροί κλπ ή αν απλά πεθαίνεις πιο εύκολα).
Επίσης μου άρεσε πολύ το pacing του παιχνιδιού και το πόσο πολύ εξελισσόταν το παιχνίδι κάθε φορά που έπαιρνες ένα καινούριο ability.
Πολύ ωραία υλοποίηση και του metroidvania στοιχείου σε platform παιχνίδι.
Το combat οκ δεν λέει κάτι, αλλά δεν νομίζω ότι ήταν και ο στόχος του παιχνιδιού ή ότι έλειψε από κάποιο παίχτη ένα καλύτερο combat system.
Πάντως ο εχθρός που είναι ένα γιγάντιο blob που σπάει σε μικρότερα, νομίζω ήταν εντελώς αχρείαστος και δεν πρόσφερε απολύτως τίποτα στο παιχνίδι πέρα από τα αυξήσει το playtime.

Εντωμεταξύ δεν κατάλαβα πολλά από την ιστορία. Οκ, δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο, αλλά πολλές φορές δεν ήξερα τι είναι ο κάθε χαρακτήρας, ποιος είναι ο σκοπός του ή ποιος είναι ο στόχος μου σαν παίχτης (σεναριακά πάντα), απλά γινόντουσαν πράγματα, έλεγα οκ, και τα προσπερνούσα.
Ίσως δεν έδινα και εγώ την απαραίτητη σημασία, αλλά νομίζω είναι λάθος του παιχνιδιού στο ότι δεν setαρε τίποτα και ποτέ.
Έχει νιώσει κάνεις το ίδιο;

Τέλος πάντων, σχεδόν μηδαμινής σημασίας αυτό που είπα με την ιστορία.
Πολύ ωραίο παιχνίδι, θέλω σίγουρα να παίξω το sequel που βγήκε τώρα!
Last Edit: 3 months 3 weeks ago by KosD.

Τι παίζω αυτόν τον καιρό; 3 months 2 weeks ago #11285

• SupahMari0
  • SupahMari0's Avatar
  • Courier
  • Thank you received: 231
GrayFox46 wrote:
SupahMari0 wrote:

Μικρά games είναι αυτά ρε συ. Ούτε μισό playthrough του DS1!! Το Sekiro κόντεψα δυμηνο για να το βγάλω..

Κοίτα και εγω έκραζα μεχρι ενός σημείου το DS2 αλλα σε τελικό πόρισμα έχω βγάλει 2 playthrough και κοιτάζοντας το κουτάκι του το αναπολώ. Μια χαρα παιχνιδάρα ηταν και αυτό. Απλά δεν ηταν DS1 και κακοφανηκε στον κόσμο αρχικά. Δεν είχε το μπλέξιμο των περιοχών, δεν είχε τόσο πρωτότυπα boss κλπ.

Όταν το έκανα αυτό που λες δεν είχα φτάσει καν σε boss. Αλλα είχα φάει πανω απο 10ωρο πριν παω στα gargoyles. Αλλα γενικότερα θυμαμαι οτι και σε περιοχές που καθάριζα, πέθαινα συχνά και φτου και απ την αρχη αντι να τρεξω να πάρω καποιο item που είχα δει.

Εννοείται πως δεν πήρα platinum στο Sekiro (PC το έπαιξα βέβαια σπασμένο αν και το αγόρασα για PS4) και απορρώ πως εσυ κάθεσε και κάνεις πλατίνες games που δεν σου αρέσουν. Εγω τρεις πλατινες έχω κάνεις όλες και όλες. Bloodborne αγορασμένο απο day one το έκανα πλατινα μετα απο κανα τριαρι χρόνια γιατι το επισκεπτομουν ξανα ανα διαστήματα. Driveclub το πρώτο μου παιχνίδι στο PS4 και το έλιωσα απίστευτα πολύ και Spiderman γτ ητα super easy.
’Αμα το DS2 δεν μπλέκει περιοχές τότε εμενα ίσος και να μου αρέσει περισσότερο. :P

Εννοείτε πως και εγώ καθαρίζω τις περιοχές και σκοτώνω τα πάντα. Όταν όμως χάσω σε boss δεν θα κάτσω να ξανακαθαρίσω την περιοχή.

Δεν σε τράβηξε τόσο το Sekiro για Platinum ε? Ok το Bloodborne μου άρεσε αρκετά και πήρα τα trophies... Είναι και το θέμα ocd κάποιες φορες. :D

Τι παίζω αυτόν τον καιρό; 3 months 2 weeks ago #11286

• kjtzemis
  • kjtzemis's Avatar
  • Payment receiver
  • Thank you received: 21
Καλησπέρα παιδιά, τις τελευταίες μέρες λόγο και της κατάστασης κατάφερα και ασχολειθηκα με κάποια παιχνιδάκια.
το πρώτο είναι το the last of us που επιτέλους με βρήκε η προκοπή και το τελείωσα μετά από τόσα χρόνια που το ξεκίναγα και το άφηνα λόγο χρόνου ή λόγο του ότι όλο και με κατι αλλο θα ασχολιόμουν.ενταξει περιττά τα λόγια για το συγκεκριμένο παιχνίδι, περιμένουμε το δεύτερο μέρος, επισης τελείωσα και το dlc του left behind που και να μην υπήρχε δεν θα με ενοχλούσε εμένα προσωπικά, από την άλλη από την στιγμή που το έβγαλαν δεν υπήρχε περίπτωση να μην ασχολειθω μαζι του.
Το δεύτερο είναι το plague tale innocence, επισης πολύ καλό παιχνίδι έφευγε νεράκι το ένα chapter πισω απτό αλλο χωρίς καν να καταλάβω το πως περνούσε η ώρα.
Και τρίτο είναι το hellblade senua sacrifice..επισης γνωρίζετε το τι εστι hellblade και το ποσό καλό παιχνίδι είναι..εντύπωση μου έκαναν οι γρίφοι του που είναι έξυπνοι και δύσκολοι, σε βάζουν να σκεφτείς να ψάξεις ετσι ώστε να τους λύσεις..για την ατμόσφαιρα τι να πω;στην τσίτα συνέχεια και με ένα μόνιμο άγχος.Επισης περιμένουμε το δεύτερο μέρος.

Θελω και την βοήθεια σας τωρα λίγο...έχετε να μου προτείνετε να παίξω κατι (ps4 και Xbox one έχω);;;δεν την παλεύω να πάω στα καπάκια και σε τέταρτο βαρύ παιχνίδι θα ήθελα κατι πιο ξεκούραστο κατι διαφορετικό και δεν γνωρίζω τι.αν έχετε καμία πρόταση καλοδεχούμενη.

Τι παίζω αυτόν τον καιρό; 3 months 2 weeks ago #11287

• GrayFox46
  • GrayFox46's Avatar
  • Geia-xara-unboxer
SupahMari0 wrote:
’Αμα το DS2 δεν μπλέκει περιοχές τότε εμενα ίσος και να μου αρέσει περισσότερο. :P

Εννοείτε πως και εγώ καθαρίζω τις περιοχές και σκοτώνω τα πάντα. Όταν όμως χάσω σε boss δεν θα κάτσω να ξανακαθαρίσω την περιοχή.

Δεν σε τράβηξε τόσο το Sekiro για Platinum ε? Ok το Bloodborne μου άρεσε αρκετά και πήρα τα trophies... Είναι και το θέμα ocd κάποιες φορες. :D

Μπα δεν κανω ευκολα πλατινες εγω. Παω στο επόμενο τις περισσοτερες φορες.

Λοιπόν τώρα με την καραντινα έχω λιώσει στα games. Παίζω πολύ online με φίλους. LOL! Wildlands! PUBG! RISING STORM 2: VIETNAM!
Παιδια αν σας αρέσουν τα online FPS ψαχτείται για Rising Storm 2 το έχει στο eneba 2μιση ευρώ. Σκεπτόμενο shooter. Με squads, squad leaders, radioman, rifflemen βομβαρδιστες, πιλότους κ.α. hardcorila να ξέρεται. Πέφτει ψόφος. Αλλα αν το μάθεις λίγο έχει φούλ στρατιγική και γουστάρεις. Δεν είναι shoot n run. Παιχνιδάρα και μεγάλη έκπληξη για τα γούστα μου.
Και για κάποιο λόγω περίεργο παίζω και το πρώτο Splinter cell. Το οποίο το έχω και στο original xbox αλλά του έω κουμπωσει ένα texture pack και με ακουστικά το απολαμβάνω. Έιχα να το παίξω απο τότε που κοικλοφόρησε και αν και το έκραζα τότε επειδη ήμουν MGSακιας μέχρι το μεδούλι, οφείλο να παραδεχτό οτι ηταν πολύ μπροστά για την εποχή του. Παιχνιδάρα και αυτό. Με έψησε να πάρω το chaos theory τώρα μιας και δεν το είχα παίξει στην εποχή του.
http://www.mariowiki.com/images/9/95/Frog_Mario_SM[IMG]www.mariowiki.com/images/9/95/Frog_Mario_SM

Τι παίζω αυτόν τον καιρό; 3 months 2 weeks ago #11288

• Hechmanic369
  • Unboxer
  • Thank you received: 490
Αυτές τις μέρες λιώνω το Shadow Warrior 2 σφαγιάζοντας σιχαμερά υποκείμενα με τον Wang :hellyeah:και τα βράδια χαλαρά με The Division 2 φοράω μάσκα και κρατάω 2 μέτρα απόσταση από όλους (solo ) :P.

Τι παίζω αυτόν τον καιρό; 3 months 2 weeks ago #11289

• ConstantinosRed
  • ConstantinosRed's Avatar
  • Unboxholic
  • Thank you received: 2355
Τελείωσα πριν αρκετές μέρες το Yakuza 4....Οι 4 πρωταγωνιστές ήταν κάτι που αρχικά με προβληματιζε αλλά εν τέλη δούλεψε μια χαρά...Έδωσαν και στους 4 τον απαραίτητο χρόνο ..Φοβεροί χαρακτήρες και οι 4 ( ντάξη ο ένας από αυτούς είναι ο Kiryu :sexy:)..Ακόμη μια πολύ δυνατή προσθήκη σε αυτό το franchise λοιπόν... :like:

Εδώ και κάποιες μέρες λιώνω το Nioh..Είχα παίξει τη beta του Nioh 2 και μου άνοιξε η όρεξη χαχα...Είμαι στο 4ο region και μπορω να πω ότι είναι μακραν το καλύτερο Souls like παιχνίδι που έχω παίξει ...Ωστόσο να πω ότι άρχισα να αισθάνομαι έντονα έναν κορεσμό και να με κουράζει η δομή του και η μικρή ποικιλία που έχει......Ίσως αν κάνω ένα διάλειμμα και παίξω κάτι άλλο να μου φύγει κάπως αυτό το συναίσθημα... Btw παίζω με dual swords +sword και αρκετό magic!!......
Last Edit: 3 months 2 weeks ago by ConstantinosRed.

Τι παίζω αυτόν τον καιρό; 3 months 2 weeks ago #11290

• thanoskaram
  • Wishlister
sekiro

Τι παίζω αυτόν τον καιρό; 3 months 2 weeks ago #11291

• GrayFox46
  • GrayFox46's Avatar
  • Geia-xara-unboxer
ConstantinosRed wrote:
Τελείωσα πριν αρκετές μέρες το Yakuza 4....Οι 4 πρωταγωνιστές ήταν κάτι που αρχικά με προβληματιζε αλλά εν τέλη δούλεψε μια χαρά...Έδωσαν και στους 4 τον απαραίτητο χρόνο ..Φοβεροί χαρακτήρες και οι 4 ( ντάξη ο ένας από αυτούς είναι ο Kiryu :sexy:)..Ακόμη μια πολύ δυνατή προσθήκη σε αυτό το franchise λοιπόν... :like:

Εδώ και κάποιες μέρες λιώνω το Nioh..Είχα παίξει τη beta του Nioh 2 και μου άνοιξε η όρεξη χαχα...Είμαι στο 4ο region και μπορω να πω ότι είναι μακραν το καλύτερο Souls like παιχνίδι που έχω παίξει ...Ωστόσο να πω ότι άρχισα να αισθάνομαι έντονα έναν κορεσμό και να με κουράζει η δομή του και η μικρή ποικιλία που έχει......Ίσως αν κάνω ένα διάλειμμα και παίξω κάτι άλλο να μου φύγει κάπως αυτό το συναίσθημα... Btw παίζω με dual swords +sword και αρκετό magic!!......
Nioh 1?? Παιχνιδάρα, αλλα ναι δεν μπορώ να πω οτι δεν με κούρασε σε κάποια σημεία. Βέβαια στην πορεία οι μηχανισμοί του γίνονται πολύ αιθιστικοί.

Τι παίζω αυτόν τον καιρό; 3 months 2 weeks ago #11292

• ConstantinosRed
  • ConstantinosRed's Avatar
  • Unboxholic
  • Thank you received: 2355
GrayFox46 wrote:
ConstantinosRed wrote:

Nioh 1?? Παιχνιδάρα, αλλα ναι δεν μπορώ να πω οτι δεν με κούρασε σε κάποια σημεία. Βέβαια στην πορεία οι μηχανισμοί του γίνονται πολύ αιθιστικοί.

Ναι είναι τρομερά εθιστικό με πολύ ενδιαφέρον μηχανισμούς..Αυτό είναι που το ανεβάζει τόσο πολύ σαν παιχνίδι..Αν είχε μέτριο combat θα κούραζε υπερβολικά πολύ νομίζω χαχα..
Last Edit: 3 months 2 weeks ago by ConstantinosRed.