Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Unboxholics Recruitment 2017

Unboxholics Recruitment 2017 1 year 3 months ago #1

• BraVeHeart
  • BraVeHeart's Avatar
  • Administrator
  • Videogames Addict
  • Thank you received: 2015

Οι Unboxholics σε χρειάζονται!

To site έχει μεγαλώσει πολύ τον τελευταίο χρόνο και μαζί του μεγαλώνουν και οι ευθύνες. Γι' αυτό και ζητάμε τη δική σας συμμετοχή στην προσπάθειά μας. Συγκεκριμένα, θέλουμε να επεκτήνουμε τη συντακτική ομάδα του Unboxholics.com, ζητώντας:

- Ένα άτομο που θα συμμετέχει στη στήλη των gaming news.
- Ένα άτομο που θα συμμετέχει στη στήλη των Movies/ TV Series news.
- Ένα άτομο που θα συμμετέχει στη στήλη των tech news, με έμφαση στο PC hardware.
- Ένα άτομο που θα μπορεί να αναλάβει review βιντεοπαιχνιδιών.
- Ένα άτομο που θα μπορεί να αναλάβει review/ αφιέρωμα για ταινίες ή σειρές.

Φυσικά, μπορεί να υπάρξει συνδυασμός όλων των παραπάνω.

Οι προϋποθέσεις για ένταξη στην ομάδα είναι:

- Όλα τα άτομα πρέπει να είναι άνω των 18 ετών με σχετική γνώση πάνω στα παραπάνω αντικείμενα.
- Το άτομο που θα αναλάβει gaming reviews θα πρέπει να έχει στην κατοχή του ικανό gaming PC ή/ και τουλάχιστον μία next-gen κονσόλα (PS4, Xbox One, Wii U).
- Όλοι θα πρέπει να γουστάρουν μέχρι αηδίας τα βιντεοπαιχνίδια, την τεχνολογία ή τον κινηματογράφο γενικότερα!
- Οι θέσεις, με την τραγική οικονομική κατάσταση των εταιριών, δυστυχώς δεν είναι μισθωτές. Η ανταμοιβή γίνεται με υλικό hardware, ανά τακτά χρονικά διαστήματα.

Όσοι ενδιαφέρεστε, μπορείτε να στείλετε μερικά δείγματα γραφής σας στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. Αν δηλαδή ενδιαφέρεστε για τις θέσεις των news editors, ετοιμάστε 2-3 ειδήσεις (κατά προτίμηση της επικαιρότητας) σε ένα αρχείο word και στείλτε το στο προαναφερθέν email. Αν από την άλλη ενδιαφέρεστε για τα game reviews ή τα movie reviews, γράψτε μία κριτική ή κάποιο αφιέρωμα (που δε θα ξεπερνάει τις 1000 λέξεις) και πράξτε αντίστοιχα.

Σημαντικές σημειώσεις:

- Στο email με το δείγμα γραφής, παρακαλώ πολύ να αναφέρετε το όνομά σας και (αν υπάρχει) το username που χρησιμοποιείτε στο site.
- Μία μικρή περιγραφή του εαυτού σας, επίσης θα ήταν πολύ χρήσιμη.
- Δε δέρνουμε, δε μαλώνουμε και δε συμπεριφερόμαστε άσχημα σε κανέναν. Η σχέση είναι "πάρε-δώσε", επιβάλλεται αλληλοσεβασμός και απαιτείται ανθρώπινη επικοινωνία. Όλα τα υπόλοιπα λύνονται με απλή συνεννόηση!
- Δε ζητάμε επαγγελματίες, δε ζητάμε δημοσιογράφους, δε ζητάμε καριερίστες. Θέλουμε ανθρώπους που απλά γουστάρουν σε μέγιστο βαθμό τα βιντεοπαιχνίδια και την τεχνολογία.
- Αυτοί που θα επιλεχθούν θα ανακοινωθούν το πρώτο 10ήμερο του Μαρτίου. Αν δεν είστε μέσα σε αυτούς, να ξέρετε ότι ενδέχεται να επικοινωνήσουμε μαζί σας στο μέλλον, αν και εφόσον χρειαστούμε περισσότερα άτομα στην ομάδα (που κατά πάσα πιθανότητα θα χρειαστούμε...).

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για το ενδιαφέρον και τη συμμετοχή σας.
Last Edit: 1 year 3 months ago by BraVeHeart.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: john-data, TheCh0senOne, vagos1983, Thanas234, nikoscrps, TheHunterKiller, WolfRathmA, Orthaon, SoNyFaNbOy, AsteRbloX and this user have 54 others thankyou

Unboxholics Recruitment 2017 1 year 3 months ago #2

• Διονυσης Α.
  • Διονυσης Α.'s Avatar
  • Wishlister
Μπραβο Σακη πολυ ωραια ευκαιρια για πολλα ατομα...Θα ηθελα να ειμαι και εγω αλλα δεν ειμαι 18...Συνεχιστε ετσι επειδη εσεις ειστε οι μονοι που κανετε την διαφορα στο Ελληνικο community :sexy:<3 :cheer:

Unboxholics Recruitment 2017 1 year 3 months ago #3

• saradis1908
  • saradis1908's Avatar
  • Wishlister
  • Thank you received: 1
Χαρα μου θα ηταν να βοηθησω και γω αλλα οι πανελλήνιες με κρατουν πισω οποτε καποια αλλη στιγμη ισως
The following user(s) said Thank You: mastershifu.25

Unboxholics Recruitment 2017 1 year 3 months ago #4

• ArtiGk
  • ArtiGk's Avatar
  • Wishlister
Χαρα μου θα ηταν να βοηθησω στο θεμα του Tech/PC Hardware αλλα οι πανελληνιες δεν βοηθανε :/

Unboxholics Recruitment 2017 1 year 3 months ago #5

• Olympia94
  • Olympia94's Avatar
  • Pre-orderer
  • As an open minded person, Gameathlon + eGaming = PLACES WHERE MY HEART IS ...! GAMES
:sexy:Μεγαλώνει η family! :') <3
I'm breaking free from these memories
Gotta let it go, just let it go
I've said goodbye
Set it all on fire
Gotta let it go, just let it go

Unboxholics Recruitment 2017 1 year 3 months ago #6

• AntreasCon
  • AntreasCon's Avatar
  • Wishlister
Σάκη μου να περιμένεις το email μου :P

Unboxholics Recruitment 2017 1 year 3 months ago #7

• WolfRathmA
  • WolfRathmA's Avatar
  • Add-to-carter
  • Thank you received: 2
Θα το σκεφτω σοβαρα φιλε Σακη και θα στειλω!
"Είπα συγγνώμη σε στιγμές που έπρεπε να πω αντίο... "

Unboxholics Recruitment 2017 1 year 3 months ago #8

• tsiripimpop
  • tsiripimpop's Avatar
  • Wishlister
Θα γουσταρα παρα πολυ να συμμετασχω σε reviews για pc games μαζι σας, ηδη κανω καποιες φορες παιχνιδια στο steam review 20 γραμμων περιπου (δεν ξερω αν παιζει ρολο αυτο) και πολλες φορες λεω και το πως αισθανομαι για αυτο, αλλα δυστυχος δεν εχω πολυ ικανο υπολογιστη για να σας βοηθησω, παντος ευχαριστω για την ευκαιρια που δινεται στον κοσμο και ελπιζω στο μελλον να το ξανακανετε αυτο γιατι τοτε πιστευω θα ειμαι ετοιμος για να στειλω αιτηση :P

:hellyeah::hellyeah::hellyeah::hellyeah::hellyeah::hellyeah::hellyeah:UH_Team increases :hellyeah::hellyeah::hellyeah::hellyeah::hellyeah::hellyeah::hellyeah:
Last Edit: 1 year 3 months ago by tsiripimpop.

Unboxholics Recruitment 2017 1 year 3 months ago #9

• SoNyFaNbOy
  • SoNyFaNbOy's Avatar
  • Wishlister
Έστειλα και εγώ :sexy:
Last Edit: 1 year 3 months ago by SoNyFaNbOy.

Unboxholics Recruitment 2017 1 year 3 months ago #10

• Larry Mas
  • Larry Mas's Avatar
  • Wishlister
:D
Last Edit: 1 year 3 months ago by Larry Mas.

Unboxholics Recruitment 2017 1 year 3 months ago #11

• cutiekiller
  • cutiekiller's Avatar
  • Wishlister
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!Περιμενα ποσο καιρο να μας δωσετε αυτη την ευκαιρια :lol::lol::lol::lol:

Unboxholics Recruitment 2017 1 year 3 months ago #12

• PD-unique
  • PD-unique's Avatar
  • Wishlister
Παιδιά θα ήθελα πολύ να βοηθήσω , και τα περισσότερα χαρακτηριστικά, τα βασικά τέλος πάντων, τα έχω (όπως δυνατό ps, ηλικία, χρόνο)!!! Απλά το θέμα είναι, ότι, μα ότι ξέρω είτε από hardware ,games, και λοιπά τα έχω μάθει από εσάς!!! Μεράκι και θέληση υπάρχει απλά ούτε και εσείς πιστεύω έχετε τον χρόνο να ασχοληθείτε π.χ. με εμένα για να βγει ένα σωστό αποτέλεσμα !!!! Πάντως να ξέρετε όλα τα κολόμπουρα είμαστε εδώ για οτιδήποτε χρειαστείτε (αναφέρομαι σε όλη την ομάδα)...

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΈΝΟΥΜΕ ΛΑΡΙΣΑ